Skocz do zawartości

vip


.Crash.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak kupiłem vipa to wszystko działa vipie oprócz slota , bo jak jest 21/21 to nie mogę wejść a chodź mam vipa ( mam do wyboru: grawitacje/hp/szybkość) i mam 2 noże ( butterfly i jakiśtam na h)  ani tag VIP na czacie nie działa

 

 

Opis VIP'a na serwerze DeathRun CS:GO:
1. rezerwacja slota(możesz wejść na pełny serwer)
2. wyłączone sprawdzanie pingu
3. tag VIP na czacie
4. Podwójny skok
5. immunitet przed wyrzucaniem z widzów przez afk managera
6. Menu z wyborem grawitacji, szybkości i życia

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Działać musi działać skoro masz VIP'a, no chyba że jakiś VIP wtedy wszedł na slota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działać musi działać skoro masz VIP'a, no chyba że jakiś VIP wtedy wszedł na slota.

nie działają te 2 rzeczy , nie ważne czy wszedł czy nie , jak pisze , że mogę wejść nawet gdy pełny serwer to powinno bez względu na to ile vipów jest i czy wszedłna pełny serwer ;)

 

 

a można na nick + hasło dać vipa , wtedy zobaczymy czy się da

Edytowane przez .Crash.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To musisz chwilę poczekać, ja nie jestem w stanie inaczej ci tego stworzyć, tak działa slot w csgo i 1.6. Wchodzi ktoś na niego i ty musisz czekać aż kogoś kicknie, tak jest wszędzie. Nie da się inaczej "oszukać slotów"
 

Co ma nick+hasło do tego? W sourcebans nie dodaje się usług na nick i hasło, bo przecież każdy ma inny SID, a wiele osób zmienia nicki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim nie działa?

Raz działa, raz nie?

Rozpisz się, bo nie rozumiem

 

jak jestem na serwerze i są vipy to tag vip nie działa , bo nie widze jakoś , żeby pisało np. [VIP] WeeD ani nadal nie mogę wejść na serwer jak jest pełen , albo w opisie jest błąd albo z tym pluginem , bo nie sądzę , że każdy ma steama zepsutego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Sprawdzę to na weekend,bo teraz nie mam czasu (późno wracam do domu - kursy)

Slot sprawdź po zmianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tag nie dziala, ale to nic nie zmienia. Slot mi jakoś dziala. Popytaj sie innych czy maja takie problemy

 

ok , zresztą mi to nie przeszkadza , ale jak vip ma taki opis to niech spełnia to :P , bo ludzie będą się z niechęcać

 

temat można zamknąć , aby uniknąć spamu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten tag jest zbedny. Od wrzesnia ani razu nikt o tym nie wspomnial. Zamiast tego tagu lepiej byloby naprawienie speeda.

dla mnie tez , zamiast tagu mogło być model inny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość modeli znacznie zmniejsza fps'y co utrudnia bhopowanie.

to może jakieś czapki ? wiem , że hudman czy jakoś tak i butterfly są dla vipa , ale przydało by się coś więcej , aby zachęcić do kupna :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może jakieś czapki ? wiem , że hudman czy jakoś tak i butterfly są dla vipa , ale przydało by się coś więcej , aby zachęcić do kupna :P

 

Moim zdaniem podwójny skok z grawitacją jest wystarczający żeby zachęcić do kupna vipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Po co zachęcać jeszcze bardziej skoro już teraz VIP jest atrakcyjny? (kupuje go duża liczba osób)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności