Skocz do zawartości

[ODRZUCONE][UBTeam]Visha


Ilonez

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Visha
Wiek: Rocznikowo 18 :3
Czy wolisz opiekować się AmxBans (CS 1.6) czy Sourcebans(CS:GO)?: Sourcebans
Staż gry Counter-Strike 1.6 bądź CS:GO: w CS:GO w marcu dokładnie mija rok :3
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBans lub Sourcebans? :Sourcebans nie
Ile czasu poświęcasz forum?: Nowy ruter, więc dalej kilka godzin dziennie w różnych godzinach
Czy korzystałeś ze wspomagaczy?*Jeśli tak to jakich?: W CS:GO absolutnie nie (nie chcę VACa :3)
Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci: Jeden warn rok temu :D
Doświadczenie na podobnym stanowisku: Jako UBT jeszcze nie, tylko jako Admin :3
Informacje o sobie lub uwagi: Z racji, że chyba niewiele osób zajmuję się cs:go w UBT i tych zgłoszeń wydaję mi się, że z czasem będzie coraz więcej ze względu na rosnącą popularność, z przyjemnością zajęłabym się takowym ocenianiem demek i banowaniem. Dużo ostatnio w tym siedzę i chcę wytępić cziterów :3.

 

@Nie wiem co ma COD (na którym byłam może z 10 minut i liczy się lv) i 1.6 do cs:go, któremu poświęcam znacznie więcej czasu, ale jak uważasz :D.

Poza Zombie, nie zajmuję się już 1.6, więc można zamknąć skoro nie potrzeba do source :3

Edytowane przez Visha
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie z prostych powodów napisałaś to podanie na odwal, innymi słowy mówiąc napisałaś to w stylu "mam cs:go napiszę ubt to na pewno dostanę się", kolejna rzeczą jest to, że pomimo faktu, że kilka dni temu dostałaś warna to nie chciało ci się edytować tematu po to aby poinformować o tym (no chyba, że nie masz takiej możliwości to wycofuję to zdanie), następną rzeczą jest twój "skill w wykrywaniu czitów", nie miałaś na tej sieci admina w cs:go, albo cs 1.6 (ffa/only dd2/ czy chociażby cod'y i diablo mody) nawiązuję do tego, że skąd mamy wiedzieć czy potrafisz rozpoznać czita od skill'a? a z tego co widziałem na codzie jak kiedyś byłaś to nie grałaś za dobrze (w skrócie lamisz ;]) w ubt powinny być osoby, które przede wszystkim znają się na czitach a najlepiej ci dobrzy gracze. Niedawno dostałaś opiekuna na ZM to radzę ci zajmij się tym serwerem, bo on nie wygląda za dobrze patrząc na gt (średnio 14 na 24 osoby na mapę to słabo), poza tym sama kiedyś napisałaś, że "mody ci się nudzą i przeskakujesz z jednego na drugi" to skąd mamy wiedzieć czy tak samo nie będzie z ubt? jak ci się znudzi to tego nie olejesz jak np. admina na DR (znudziło ci się to rezygnację napisałaś potem znowu podanie i pewnie znowu zrezygnujesz itd..). Na to stanowisko jest potrzebna osoba, która przede wszystkim jest pewna i zna się na rzeczy, a nie bot. Tyle ode mnie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Sourcebans na razie odpada, bo i tak mało co tam się dzieje, natalja sobie daje tam radę.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone. Zapraszamy ponownie za tydzień!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności