Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Ban dla gracza rakson


rakson

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: rakson 
2.Nick admina/gracza który zawinił: RvG.Pro
3.Admin/Gracz : rakson
4.IP/SID oskarżanego: STEAM_1:1:91413915
5.Data i godzina: 03-25-15 17:49
6.Dowody (demko/screeny/świadkowie): 

7.Opis sytuacji:

Powiedziałem, że wchodzą longiem, powtórzylem 2 razy i spytalem czy reszta teamu jest głucha. RvG.Pro zaczął krzyczeć o kulturze i powiedział mi "spokój". Na to ja powiedziałem, że tak może sobie do psa wołać, powiedział żebym powtórzył co mówie i uważał więc spytalem na co? czy mnie kicknie, wiec powiedział, że nie będzie kickowal tylko zbanuje. Efekt ban na tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego chyba umknęło ci kilka faktów, generalnie nie powiedziałeś tylko zacząłeś krzyczeć na cały team i to kilkukrotnie, jest to zwykłe nadużycie mikrofonu, kiedy zwróciłem ci uwagę i wytłumaczyłem ze darcie się nic tu nie da, powiedziałeś do mnie żebym się (pierdo...), generalnie z tego momentu już powinienem zareagować, ale tłumaczyłem dalej, kiedy dalej gadałeś zwróciłem ci jeszcze raz uwagę zapytałeś "co ci zrobię", zapytałem grzecznie czy nie chcesz może kick-a za obrazę admina i za podważanie mojego zdania i ostatnie słowo żebyś się uspokoił z czego wynikła wyżej wymieniona przez ciebie akcja z psem... jak by nie patrzeć

 

1. Nadużywasz Mikrofonu
2. Olewasz moją uwagę. 
3. Prowokujesz do kłótni. (2.2 Nie prowokujemy różnych typu kłótni, sporów.)
4. Obrażasz admina który słusznie zwraca ci uwagę. ( Za to jest Ban od razu )

 

Według mnie troszkę dużo tych argumentów na słusznego Bana :) Może ten Ban na tydzień nauczy cię jednak negować swoje zachowanie względem osób stojących nad tobą troszkę wyżej na serwerze, ja dbam o porządek na nim, a ty ten porządek zakłóciłeś dosyć poważnie.. zostawiam dalszą część opiekunowi do oceny i adminom którzy w tym momencie byli na serwerze..

Pozdrawiam RvG ;)



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ban zasłużony ;) Argumenty wyżej przedstawione w zupełności trafne :) Gracz nie powinien odnosić się tak w stosunku do admina. Nie toleruje osobiście takiego prowokowania i cwaniactwa :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban jak najbardziej słuszny, lecz jego długość troszkę zbyt długa. Skróciłem Ci bana do 3 dni, ponieważ był to twój pierwszy "wybryk".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga nie została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności