Skocz do zawartości

Rezygnacja K0wAl :(


K0wAl

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: K0wAl

Powód rezygnacji: Psucie atmosfery na serwerze

Coś od siebie: Na poczatku chcialem podziekowac calej ekipie BF2 za atmosfere i za to ze sa tak super ziomkami :) Przepraszam za moja decyzje, ale postapilem tak bo jestem honorowy, teraz troche odnosnie serwera: Postanowilem zrezygnowac z funkcji admina, poniewaz moja osoba psuje atmosfere na serwerze (dzisiaj gracze byli swiadkami mojego podłego zachowania) jestem zbyt nerwowy i szybko sie bulwersuje i nie lubie jak ktos na mnie najezdza. Jak to ktos powiedzial "nie mam dystansu do siebie" i uwazam skoro moja osoba psuje atmosfere to pojde graczom na reke i zrezygnuje skoro jestem dla nich problemem, zawsze chcialem byc adminem (na tym serwerze szczegolnie bo jest najlepszy <3 i jestem do niego przywiazany) ale, z moim charakterem najwyrazniej sie nie nadaje, choc bardzo sie staralem zeby tak nie bylo. Jeszcze raz dziekuje i przepraszam administracje i graczy bf2, choc moja decyzja moze sie wydawac pochopna bo "szybciej postepuje niz mysle", ale tak postanowilem i chyba nikt i nic nie moze mnie przekonac do zmiany decyzji. Przepraszam ze tak sie rozpisalem, ale jestem bardzo przywiazany do tego serwera, graczy i administracji i nie chce byc problemem. Pamietajcie, ze dalej bede cos tam strzelac na tym serwerze, pomagac administracji, w koncu jestem 1 w rankingu graczy tego serwera i jeden z najlepszych nie chwalac sie, bo inni tez sa super :)

Jeszcze raz dziekuje swietnemu opiekunowi kubie i wszystkim innym graczom i adminom za mile chwile spedzone na tym serwerze. Pozdrawiam K0wAl.

 

@edit Prosze nie zamykac zbyt szybko tematu, aby wystarczajaco duzo osob moglo sie wypowiedziec. Dziekuje :)

 

P.S. Byc moze niedlugo wroce jak spokornieje i zloze podanie na nowo ;)

Edytowane przez K0wAl
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowal nie rób tego co zrobiłem ja w wakacje.. Gracze tak samo najezdzali na mnie, inni admini zresztą również, po czym uświadomiłem sobie ze niewarto było rezygnować bo nie taki jest mój charakter, ja jestem za przeproszeniem ujem i taki zostanę a co inni o tym myślą to ich sprawa, mówią to mówią, lej na to i rób swoje a nie rezygnujesz...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przemyślałem swoją decyzję i doszedłem do wniosku, że złożyłem rezygnację zbyt pochopnie. Zamierzam jeszcze trochę "poadminować", bez względu na ciągłe narzekania graczy, którzy są jacy są. Ja mam zamiar nadal wykonywać swoje zadanie jak najlepiej. Przepraszam za zbędny spam.

 

DO ZAMKNIĘCIA! Zmiana decyzji, przemyślana, podjęta zbyt pochopnie, Zostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowal żadnej zgody na rezygnacje nie dostaniesz! nie nie i nie dyskutuj ze mną! jakoś nie było problemów a teraz przez jedno gracza tak łatwo się poddajesz? wcale mnie nie interesują Twoje wczorajsze jak i dzisiejsze słowa w tej rezygnacji, bo rezygnować możesz wtedy jak masz problem z opiekunem czy innymi adminami a nie, że gracz raz wyskoczył do Ciebie a Ty już mu dajesz za wygraną... Twoje zachowanie nie wskazuje na za zachowanie admina lecz dziecka, które jeszcze jest miękkie, nie rozumie co można a co nie. Nie wkurzaj ludzi tylko pokaż, że nie dasz sobą poniewierać i graj dalej, bo użalanie się nad swoją słabością nic nie daje, Słabości trza zwalczać a nie się im poddawać... I ide pisać do Karola, żeby nie przyjmował tej rezygnacji bo ja kurde sam idealny nie jestem i tez popełniam błędy, lecz wyciągam z nich wnioski i naprawiam je więc nie truj tylko wracaj do gry :) I nawet nie dyskutuj ze mną :)

 

I Smok Ci dobrze gada, więc mordo posłuchaj nas a nie dawaj ciała

Edytowane przez kubaaa
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności