Jump to content

[REZYGNAJA] maly.


maikeru

Recommended Posts

Nick: maly.
Powód rezygnacji: Brak czasu - kobieta i praca jest ważniejsza niż siedzenie na serwerze. Brak chęci do gry w cs'a od jakiegoś czasu poza tym trzeba patrzeć w przyszłość a nie ślęczeć przed kompem. :)
Coś od siebie: Hymm, chcę podziękować Siwemu za danie mi w tamtym roku szansy adminowania na COD 45k, gdyby nie problemy z cs'em pewnie nawet poprzedniej rezygnacji bym nie pisał. Siwy jesteś w porządku gościo :) Co do adminowania na 4fun to dzięki Blancik chociaż nie byłeś Opiekunem to jako jeden z nielicznch chciałeś, żeby ten serwer dobrze prosperował + dodatkowo dzięki za grę na serwerze kilka godzinek spędziliśmy na karaniu botków. Później znowu naszła mnie chęć na 45k jednak zmienił się Opiekun - Kropcio, dzięki ziomuś jesteś spoko chłopak i dobrze dbasz o serwer oby tak dalej ! Dzięki też za chwile spędzone na TS'ie :) miło się gawędziło.
Chyba mi został tylko Dzikus menda ;d hahha xd Tobie też ziomek dziękuje za te godziny przegrane na serwerze i przegadane na TS'ie jak zacząłeś grać w GO trochę się kontakt urwał ale jeszcze pewnie nie raz się spotkamy na Steam czy TS. 
Nie chcę się, żegnać bo zaglądać na forum będę ale już nie tak systematycznie jak kiedyś. Znając mnie to wrócę pod koniec roku, żeby pobocić w zimowe wieczorki :) Pozdro dla całego forum i adminów 45k - pilnujcie serwera. Poznałem tu super ludzi o których nie zapomnę ! DZIĘKI WIELKIE ! Trzymajcie się i do zobaczenia kiedyś na serwerze !:) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Może nie odchodze Dark a bardziej zawieszam swoją działalność serwerową hehe ;) na forum zaglądać będę bo już się przyzwyczaiłem do tego może nie tak często ale wpadnę się przywitać ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Root

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja rezygnacja została przyjęta.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy