Skocz do zawartości

Połki!(Poke)


CiapatyMurwa

  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Odblokować Poke'i?

    • Tak
      4
    • NIE
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o tym aby zrobić równouprawnienie o ile to możliwe i sprawić by dało się poke'ować wszystkich. Bo co mi z tej opcji skoro 9/10 nie mogę poke'nąć? :D Troche to szalone posuniecie ale pytam :D

 

Głosujcie w ankiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w małym stopniu na ZA, ale tylko jeśli ta możliwość byłaby dostępna wyłącznie dla S.VIP'ów.

Przy czym każdy pamięta sytuację gdy jeden użytkownik spamił poke'ami do wszystkich, jeśli taka sytuacja, by się powtórzyła to raczej POKE dla jakichkolwiek użytkowników nie wróci. Decyzja należy do Karola :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to możliwość dla S.VIPA, to jestem trochę za.

 

No, ale szczerze, po co to? Chcesz widzieć pełno skarg na forum, że ktoś gra mixa czy coś, inni mu spamują poke'ami? 

Nie widzę silnej potrzeby dodawania tego, bo to tylko przyniesie skarg i zażaleń, bo ten tamto, a ten tamto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nie jest to potrzebne, bo i tak większość na ts'ie jak siedzi to raczej nie skupia się na tym żeby się pomiędzy sobą komunikować a nie pookować no chyba, że się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S.vip i vip niech posiada te możliwość. Można też zrobić range "no poke", admin bedzie mógł dać te range. Dzięki temu koleś który dostanie te rangę nie będzie dostawać zaczepek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Poke jest dostępny, ale na daną grupę, a nie na wszystkie. Nie może być tak, że wchodzi sobie jakiś typek i każdego poke'uje. s.vip i vip ma dostęp do poke z daną mocą, więc to jest zrobione.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności