Skocz do zawartości

Debilizm-w praktyce(Popek na youtube)


CiapatyMurwa

Rekomendowane odpowiedzi

To, że Popek jest debilem raczej wszyscy wiedzą, ale co do jego angielskiego to dziwne aby słabo mówił w tym języku jeśli od kilku ładnych lat mieszka w Wielkiej Brytanii (chyba już 8 lat)...

Więc na prawdę szokujące by było gdyby uczniowie szkoły średniej lub gimnazjum, potrafili dogadywać się lepiej w tym języku.

Mam tutaj na myśli, że nigdzie nie nauczysz się języka lepiej (jakiegokolwiek) niż w praktyce.

Dlatego komentarze o uczniach, naszych szkół są raczej niepotrzebne.

Edytowane przez Masek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że Popek jest debilem raczej wszyscy wiedzą, ale co do jego angielskiego to dziwne aby słabo mówił w tym języku jeśli on kilku ładnych lat mieszka w Wielkiej Brytanii (chyba już 8 lat)...

Więc na prawdę szokujące by było gdyby uczniowie szkoły średniej lub gimnazjum, potrafili dogadywać się lepiej w tym języku.

Mam tutaj na myśli, że nigdzie nie nauczysz się tak języka (jakiegokolwiek) jak w praktyce.

Dlatego komentarze o uczniach, naszych szkół są raczej niepotrzebne.

 

Godzinę temu przeczytałem jego biografię :D

Poczytałem, że żyje za granicą :D No to jednak nie jakiś wielki wyczyn jak sądziłem ;3 Masz rację,

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Król Albanii, jakoś się trzeba wybijać, a że bycie debilem jest w modzie na yt a gość jest niezłym ćpunem co też imponuje gimbom, pewnie sie wybije

Wyjąłeś mi te słowa z ust.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on zarabaia tylko na swojej głupocie. ;p

Mnie nurtuje pytanie co z tą Polską? Czemu ludzie oglądają taki syf jak popek, Warsaw Shore czy szkołę... W życiu tego drugi raz nie obejrze(pierwszy miałem przez kilka minut by ocenić).

 

Gdyby nie my to by to zdjęli z antenty i luz ale niestety ktoś się tym zachwyca :/

Edytowane przez CiapatyMurwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nurtuje pytanie co z tą Polską? Czemu ludzie oglądają taki syf jak popek, Warsaw Shore czy szkołę... W życiu tego drugi raz nie obejrze(pierwszy miałem przez kilka minut by ocenić).

 

Gdyby nie my to by to zdjęli z antenty i luz ale niestety ktoś się tym zachwyca :/

Polaków bawi głupota, oglądalność daje pieniądze. Można go nazwać cwaniakiem, bo wiedział, że jak nagra "kokainowy baron", "napad na bang", "la la li la la da da", to zgarnie kupeeeeeeeee forrsyyyy. ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce się wybić to robi jakieś debilne rzeczy.. Myślę że on jest chory na coś

Tu jest dobry material o nim. Autor twierdzi, ze popus wie co robi :3

http://gameplay.pl/news.asp?ID=74926

Edytowane przez CiapatyMurwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności