Skocz do zawartości

Recenzja filmu "Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2"


Rias Gremory

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2

 

7147068.3.jpg

 

GATUNEK: Akcja, Gangsterski
PREMIERA: 3 października 2003 (Polska)
PRODUKCJA: USA
REŻYSERIA: Robert Rodriguez
SCENARIUSZ: Robert Rodriguez

 

GŁÓWNI BOHATEROWIE:

341440.2.jpgAntonio Banderas (El Mariachi)

346090.2.jpgJohnny Depp (Agent CIA Sands)

384361.2.jpgMIckey Rourke (Billy)

310768.2.jpgWillem Dafoe (Barillo)

 

OPIS FILMU:

Zrozpaczony El Mariachi po utracie żony, podróżuje po kraju wraz ze swoim futerałem nafaszerowanym bronią. Naszego muzyka odnajduje skorumpowany agent CIA, Sands. Agent zleca El Mariachi'emu udaremnienie zamachu na prezydenta Meksyku. Pomysłodawcą zamachu jest groźny narkotykowy baron Barrillo, z którym muzyk ma do wyrównania krwawe porachunki. El Mariachi'emu pomagają dwaj zaufani kompani - Lorenzo i Fideo, którzy podobnie jak główny bohater są "muzykami".

 

MOJA OPINIA:

Sequel mojego ulubionego filmu. Często bywa, że kontynuacje zwykle są gorsze od pierwszego filmu, ale tu mamy do czynienia z godnym sequelem. Film świetny, obsada genialna, muzyka bardzo dobra. Ja nie mam się do czego przyczepić. Moja ocena to 10/10, polecam.

 

CIEKAWOSTKI:

 

  • Rola Cucuy'a była napisana z myślą o Quentinie Tarantino. Musiał on jednak zrezygnować z powodu prac nad filmem "Kill Bill". Ostatecznie postać tę zagrał Danny Trejo.
  • W postać agenta Sandsa pierwotnie miał wcielić się George Clooney. Aktor ten jednak był nieosiągalny z powodu nadmiaru pracy, więc Robert Rodriguez do obsadzenia tej roli brał pod uwagę Kurta Russella, Bruce'a Willisa, Seana Penna i Nicolasa Cage'a. W końcu jednak zdecydował się na Johnny'ego Deppa.
  • Robert Rodriguez pojawia się w filmie jako jeden z chirurgów operujących El Barillio (Willem Dafoe).

ZWIASTUN:

 

FILM ONLINE:

http://zalukaj.tv/zalukaj-film/1203/pewnego_razu_w_meksyku_desperado_2_once_upon_a_time_in_mexico_2003_.html

Edytowane przez Rias
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się odechciało oglądać Desperados po samej pierwszej części, bo po prostu mnie zraziło to do dalszego oglądania. 

Recenzja jak zwykle super +like

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak to wyżej było poruszane, pierwsza część mi nie podeszła choć były niektóre akcję, które mówią mi, żeby obejrzeć tą część.
I raczej tak zrobię tylko wtedy, kiedy znajdę ze 2 godzinki wolnego czasu. + za recenzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności