Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]MaZeQ


Eriu

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : Eru (info od boga)
Data Zdarzenia : 03/28/2015
Osoba/y na ktora chcesz zlozyc skarge:MaZeQ
Opis Sytuacji : Dostałem bana od wyżej wymienionego osobnika za włączenie się do pejoratywnej wymiany konkluzji na temat swojej gry, oraz swoich matek z graczem Pistolejro po tym, jak zabiłem go wybiegającego zza roga. Jednakże to nie jest powód do skargi na admina, sytuację opisałem pokrótce dla lepszego zaznajomienia z tematem. MaZeQ dał mi bana na godzinę a graczowi Pistolejro na 10 minut, co jest niesprawiedliwym zachowaniem. Jeśli daje bana kilku osobom to powinien robić to adekwatnie do popełnionych wykroczeń, a nie traktować vipy z pewnymi ulgami. W związku z powyższym chciałbym żeby ten typ stracił posadę admina :)
Dowod :

Dowody to zapis banów w amx, oraz:

 

==== [NeoBans] ==== Jestes Zbanowany!
==== Zbanowany nick : Eru ( info od boga )
==== Zbanowane IP : 31.61.131.138
==== Admin : MaZeQ
==== Powod Bana : Kultura!
==== Wygasa : 03/28/2015 - 21 : 36 : 00 ( od 03/28/2015 - 20 : 36 :

Edytowane przez Eriu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zwracałem uwagi na vipa,Ty dostałeś bo zacząłeś go pierwszy wyzywać i wyklinać,on zareagował,dlatego,gdyby on się zaczął pierwszy spinać,on by dostał na 1h nie Ty,pozdrawiam Cię :)

I dla Ciebie Typem nie jestem tak do mnie nie mów bo to nie od Ciebie zależy czy stracę admina czy nie,prosić możesz :).

Edytowane przez MaZeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że przed chwilą dostałem Bana od tego admina i już 2 dni temu jak z nim grałem nie pasowało mi jego zachowanie, pyskowania do innych graczy i czepianie się tego co ludzie piszą i żartują ze sobą... Widać, że admin konfliktowy i proponuję przedyskutować jego dalszą pracę na serwerze... Zwołajcie tzn "zebranie zarządu" i podejmijcie decyzje bo nei może być tak, że admin jest bez karny... Kupiłem VIPA, gram uczciwie nikogo nei obrażam i nie jestm chamski a wręcz koleżeński inni admini mnie znają a wchodzi sobie Pan MazeQ i myśli że każdego może banować i kickować!?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qubas,dostałeś bana za wyzywanie gracza Dziq,ponieważ napisał mi że go wyzywałeś i widziałem consolę,także o to się nie czepiaj :),i tak mogę banować i kickować jeżeli mam powód,nie możesz mi tego zabronić :), Pozdrawiam Cię,jakoś inni co są dłużej mnie lubią i wiedzą że jestem surowszym adminem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zacząłem prawda, (nie zza rogu mnie zabiłeś tylko z kampy:)), tak w ogóle to uważam że mazeq trochę zbyt nadpobudliwie zareagował na to co się działo, ale mógłby też zwócić uwagę na fakt że była to raczej jakby to ująć "koleżeńska wymiana poglądów" na temat naszych stylów gry, jednak prośba o usunięcie Mazqa z listy adminów to chyba za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qubas, dostałeś za obrazę odwoływanie się od bana na 30 minut też jest bez sensu a jeśli Ci coś nie pasuje to zawsze możesz napisać oddzielną skargę. 

 

Pozdrawiam Panda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Wyjaśnione.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Edytowane przez S}{aDoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności