Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]MaZeQ - wyluzuj Panie adminie


QubaS

Rekomendowane odpowiedzi

Mój Nick: QubaS

Zdarzenie: 28/03/2015 - 21:14

Osoba na którą składam skargę: MaZeQ

 

Nie rozumiem jednego jak ktoś taki może być adminem? Zamuje się pierdołami, a nie konkretami trzeba łapać z serwera cziterów, oszustów i tych co przeszkadzają w grze. Zaś Pan Admin MaZeQ banuje ludzi co grają dłuższy czas i nawet nie wchodzą w konflikty z innymi!

==== [NeoBans] ==== Jestes Zbanowany!
==== Zbanowany nick : QubaS
==== Zbanowane IP : ....
==== Admin : MaZeQ
==== Powod Bana : Obraza gracza
==== Wygasa : 03/28/2015 - 21 : 44 : 41 ( od 03/28/2015 - 21 : 14 : 4

 

Ja nie mam konfliktów z nikim i nikogo nie obrażałem, a jak zrobiłem coś to może nie świadomie choć nie przypominam sobie i proszę o SS'y z owego obrażania jak nie to proszę przemyśleć i pouczyć owego admina żeby troche opanował się z tymi banami i tekstami jakie puszcza sam do ludzi... Bo to on sam poniża i obraża innych...

 

Z wyrazami szacunku, QubaS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIj Ci do tego jak banuje,za co banuje i kogo banuje i na ile banuje,ciesz się że dostałeś na 30min,bo już kilka osób mi pisało na u@ że wyzwałeś ich,także pół h raczej nie jest powodem do płaczu,nie uważasz? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie widziałem żeby jakikolwiek admin kogokolwiek obrażał, skoro były zgłoszenia to normalne że zareagował i dostałeś bana, nie ma żadnego znaczenia jak to napisałeś

 

Ja nie mam konfliktów z nikim i nikogo nie obrażałem, a jak zrobiłem coś to może nie świadomie choć nie przypominam sobie

Bezpodstawna skarga, chociaż demko byś wrzucił z tych rozmów, wkońcu to ty kogoś oskarżasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kitol jest nieobecny, zatem ja rozpatrzę tę skargę.

 

 

Przeczytałem wszystkie wypowiedzi z dnia: 28/03/2015 od godziny 20:51 - 21:34

 

Przykładowe wpisy Qubas'a:

 

L 03/28/2015 - 20:53:20: "QubaS<1952><STEAM_ID_LAN><TERRORIST>" say_team "tak samo gazem w jedna strone - wpadamy !!! rozyspujemy"

L 03/28/2015 - 20:55:50: "QubaS<1952><STEAM_ID_LAN><TERRORIST>" say_team "za wolno idziemny" (dead)

L 03/28/2015 - 20:56:44: "QubaS<1952><STEAM_ID_LAN><TERRORIST>" say_team "wlazimy?"

L 03/28/2015 - 20:59:12: "QubaS<1952><STEAM_ID_LAN><CT>" say_team "ja strzela,m w ta bram,e a wy nic nie mowicie ze pusto tam ? :P"

 

i ostatni:

L 03/28/2015 - 21:12:22: "QubaS<1952><STEAM_ID_LAN><CT>" say_team "kryc most i wode"

 

później następuje:

 

L 03/28/2015 - 21:14:43: Kick: "QubaS<1952><STEAM_ID_LAN><>" was kicked by "Console" (message "[NeoBans] Zbanowany")

 

Za co? Dobre pytanie.

 

Jeżeli posiadasz MaZeQ dowody na to, że gracz Qubas został słusznie zbanowany. Dostarcz mi je na PW, to otworzę temat i zmienię zdanie.

Sądząc po Twojej wypowiedzi ich nie masz, dlatego też przyjmuję skargę i zarazem otrzymujesz pierwsze ostrzeżenie.

 

Konsekwencje za ostrzeżenia zostaną ustalone wraz z Kitolem po jego powrocie.

 

Gracz zostaje odbanowany, a temat zamknięty.

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności