Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Zmiana mapy


Gooner96

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Gooner96
2.Nick admina/gracza który zawinił:
3.Admin/Gracz : 
4.IP/SID oskarżanego:
5.Data i godzina: ok. 1 w nocy
7.Opis sytuacji: 

Strasznie dziwna sytuacja, chodzi o to że pewien admin wbił na server na mape de_aztec, grana była gdzieś od 1:00 mniej więcej i nagle robi ankiete "którą mape chcecie" i zmienia na dust2. Nie rozumiem tylko dlaczego skoro o tej godzinie serv był prawie pełny 21-23 osoby, nikt nie narzekał, narzekania zaczęły się na de_dust2 od razu po zmianie 2 osoby tą decyzje skrytykowały nie licząc mnie. Na zmienionej mapie na pytania kto był tym adminem nikt nie odpowiadał. Albo wyszedł od razu po zmianie i nie zdążyłem zauważyć nicku albo na jakimś innym nicku grał, a że nie mam steama więc nie widze, kiedy jest który admin on-line. Prosze o wyjaśnienie tej sytuacji.

Edytowane przez Gooner96
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no ciekawe zajście :D

Ja do tego admina mam jedno zdanie:

jak robisz votemap to nie dawaj dd2 - bo zawsze to wybiorą :D

 

P.S. Nieładnie, że admin się nie chciał przyznać na jakim nicku siedzi, tego to nie popieram - Mateczny zawsze widoczny!! :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam aż admin się przyzna i uzasadnij zmianę mapy. Ja po obejrzeniu demka wszystko wiem. Czy się przyzna.. zobaczymy - do wieczora.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc zaczęło się od tego, że w sobote nad ranem wyjechałem do Niemiec. Nie było mnie w domu aż do dziś 9 rano. Mój brat nie wiedząc, że mam admina wszedł na serwer po czym zrobił to vote o niczym mnie nie informując... Dowiedziałem się przed chwilą od Shadowa.

 

Pogadałem z bratem i przeprosił, obiecał że będzie grać na NS i więcej się taka akcja nie zdarzy..

 

Przyjmę z pokorą każdą karę o której zadecyduje KiToL...

 

P.S

Nie da się upilnować 3 braci będąc 760 km od domu... Jak już mówiłem brat się przyznał i przeprosił, chociaż to i tak nie usprawiedliwia..

 

Pozdrawiam

 

@@EDIT

 

Polaczekkkkkkkk numer do mamy czy szwagra Ci podać, żeby potwierdzili to, że byłem w trasie ?

 

Na nicku Krecik nigdy, nie grałem. Zobacz aktywność tego nicku na serwerze, brat raz na tydzień wejdzie na chwilę, dlatego powiedziałem mu żeby grał na NS

 

Moje GT potwierdzające brat aktywności w dniu Sobota : http://www.gametracker.com/player/SkalnyPatataj/31.186.82.184:27691/

Edytowane przez SkalnyPatataj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój brat nie wiedząc, że mam admina wszedł na serwer po czym zrobił to vote

 

To można zrobić vote nie wiedząc, że ma się admina?

 

~~~~

 

1 Ostrzeżenie i sytuacja ma się już nie powtórzyć, bo admin jest dany Tobie, nie Twoim braciom.

Edytowane przez S}{aDoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności