Skocz do zawartości

WCIEŁO exp


jasio Boyka

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: jasio Boyka


2.Nick admina/gracza który zawinił: 

3.Admin/Gracz : 

4.SID/IP oskarżanego:

5.Data i godzina: 31,032015 godz 11,58

6.Dowody (demko/screeny/świadkowie): ZOstała mi ranga POCZĄTKUJĄCY na pocieszenie chyba chodz to przeniosło:(, nom i może ktoęś potwierdzi, że grałem człowiekiem bez głowy 56 lv

7.Opis sytuacji:grając na mapie de_dust początek mapy I-wsza runda do tej pory grałem człowiekiem bez głowy 56

LV, ale że miałem 2.5k monet postanowiłem przenieść lv na strzelca wyborowego,jak pomyślałem tak zrobiłem wszedłem w sklep dodatki przenieś exp no i tak się stało wyświetliło ,że twój exp został przeniesiony monety (wcięło również) wchodze na strzelca a tam lv1, więc wracam na człowieka bez głowy a tam ...tak lv1, więc się pytam co się stało jakiś bug czy co? teraz ani monet ani lv na żadnej klasie?

Edytowane przez jasio Boyka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niby nie ma co przezywac, cale to przez jakis błąd serwa wcięło, więc myślę, że powinien być zwrócony ten lv, to moje zdanie a jak h@ zrobi ? ale jak juz to prosił bym odrazu na strzelca a nie czlo bez gl

Edytowane przez jasio Boyka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

no niby nie ma co przezywac, cale to przez jakis błąd serwa wcięło, więc myślę, że powinien być zwrócony ten lv, to moje zdanie a jak h@ zrobi ? ale jak juz to prosił bym odrazu na strzelca a nie czlo bez gl

 

Przez jaki błąd serwera?

 

Najpierw wybierasz z jakiej klasy ma ci zabrac expa a potem na jaka klasę masz expa przeniesc

 

 

 

To Ty popełniłeś błąd, a nie serwer. Rispekt miał to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności