Skocz do zawartości

[ODRZUCONE][UBTeam] SkalnyPatataj


SkalnyPatataj

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: SkalnyPatataj
Wiek: 19 lat
Czy wolisz opiekować się AmxBans (CS 1.6) czy Sourcebans(CS:GO)?: AmxBans mogę także się zająć zgłoszeniami cheaterów :)
Staż gry Counter-Strike 1.6 bądź CS:GO: 8 lat w Cs 1.6
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBans lub Sourcebans? : AmxBans tak
Ile czasu poświęcasz forum?: 5-6 godzin 
Czy korzystałeś ze wspomagaczy?*Jeśli tak to jakich?: AIMBOT,WH, ESP, NO RECOIL, SH
Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci: NIE
Doświadczenie na podobnym stanowisku: Z tym problemu nie ma :) Na innych sieciach zajmowałem się tym i problemów nie było :)
Informacje o sobie lub uwagi: Miły, kulturalny, pomocny z kulturą człowiek :) Chętnie pomagam innym jeżeli potrafię :) Problemów ze mną nie ma jak widać :D Uwag nie mam, ale +1 do UBT to zmniejszenie pracy reszty użytkowników z rangą UBT 
 
Pozdrawiam,
SkalnyPatataj :)
 
Wymagania:
  1. Co najmniej 5 dni spędzonych na froum v
  2. Przynajmniej 100 postów napisanych na forum v
  3. Konto na forum powyżej 2 miesięcy v
  4. Chęć pomagania innym użytkownikom v
  5. Czyste konto (Brak warnów) v
  6. Dobra znajomość regulaminów forum v
  7. Dobra znajomość zasad ortografii i interpunkcji v
  8. Umiejętność obsługiwania się amxbans (nie jest aż tak ważna) v
Edytowane przez SkalnyPatataj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie. Dopiero co zostałes adminem i nie widzę, żebyś sie jakoś szczegolnie wywyższał sie aktywności/wiedzą o oszustwach. Jestes rownież redaktorem, a w ubt na chwilę obecną duża pracy nie ma.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście jestem na nie. Pierw podanie na admina(obowiązek) potem redaktor (drugi obowiązek) a teraz ubt, myślę, że lecisz na rangi. Na ubt chyba za wcześnie, gdyż wgl cie nie znamy, nie wykazałeś się szczególnie jako admin.


 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm Skalniak... xd

 

Pierwsza sprawa

Nie byłeś karany na sieci? Wydaje mi się, że prawie pobiłeś rekord warnów xd

Druga sprawa

Jeśli chodzi o odróżnianie cziterów i "problemy z tobą", niestety ostatnio słabo się popisałeś. ,_, Tyle spin, darcie, użeranie i te ss'y dla rola xD

Trzecia sprawa

Nie do końca wierzę, że już się ogarnąłeś po straceniu admina, bo zawaliłeś sprawę i powinieneś jakiś czas odpocząć, odsapnąć, po prostu dać sobie spokój na jakiś czas. Z redaktora zrezygnowałeś po bardzo krótkim czasie i to też odsuwa chęci do poparcia, bo może być tak samo?

To tylko kilka powodów dlaczego na nie, ale jest ich więcej ;(

 

Tak jak pisałam, powinieneś dać sobie spokój na jakiś czas, ogarnąć i pokazać, że jednak z rozsądkiem myślisz xd

Jestem na nie

 

I standardowo :ban: xD

Powodzenia w następnej kandydaturze eloooo

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci: NIE
 
Wymagania:

 

  1. Dobra znajomość regulaminów forum v
  2. Dobra znajomość zasad ortografii i interpunkcji v

Na nie, to podanie powinno zostać zamknięte z miejsca gdyż w skrócie mówiąc kłamiesz jak z nut a chodzi mi o to: "Czy byłeśkarany w jakikolwiek sposób na naszej siec:NIE" ty sobie jaja robisz? haha! Przecież ty w ciągu ostatnich dwóch tygodni dostałeś z 6 warnów jeśli nie więcej good try bro! xD 

"Dobra znajomość regulaminów forum" taa z pewnością przejawia się to w twojej ilości warnów, które zbierasz a poza tym twoje "własnego autorstwa" poradniki kopiowane z neta? [śmiech na sali]. Jesteś ostatnią osobą, którą widziałbym na tym stanowisku w skrócie jesteś nieogarnięty, najpierw ogarnij się przemyśl sobie twoje śmieszne zachowanie ostatnich dni, bo skąd mamy wiedzieć czy znowu ci coś nie odpali w baniaku i znowu nie napiszesz rezygnacji albo jakiejś żałosnej ankiety na temat czy nadajesz się na to stanowisko, tyle ode mnie jak wyżej napisałem na nie, na to stanowisko jest potrzebna osoba statyczna a nie nieogarnięta zachowująca się jak dwunastoletni gówniarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone. Zapraszamy ponownie za tydzień!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności