Skocz do zawartości

Serwer CTF [ANKIETA !]


Diablox9

Czy chcesz aby powstal TP ?  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz aby powstal TP ?

    • Tak
      7
    • Nie
      5


Rekomendowane odpowiedzi

Dodany obrazek


Propozycja polega na tym aby zmienic tego CTF bo jakos malo ludzi interesuje ten "Mod" gry.
Ostatnio zauwazylem ze bardzo duzo ludzi gra na serwerach TP czyli TeamPlay , wiec pomsylalem zeby z tego CTF zrobic TP.

Jak juz oddacie glos to prosze zostawic komentarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MateuszAkA,FFa już jest a wkurzają mnie dzieci które nie przestrzegają regulaminu TP. Między innymi rashują jak sie tylko da najszybciej , TT robi sobie jaja a nie pake podkłada ( czasami ). I tym podobne. Koniec Tp jaknajbardziej być ale CTF radziłbym zmienić na zombie (Też pełne prawie cały czas ) a TP zrobić jako nowy serwer.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"]Jest jeszcze jeden problem z TP , musielibyśmy dokładac na TP bo sam sie nie utrzyma bez niczego, zadnego zarobku.

A co moze na CTF cos zarabiasz ? Nic ;xNa TP bylo by mozna jakies grosze zarabiac robiac "Rezerwacje Slota".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daffi[t]ek, tak spoko , ale jakoś sie nie rozkręca.

A może gungame ? W ostateczności TP esl maps takie jakie podał Psycho :)

Ale TP bd musieli sami opłacać , chyba że za sloty/admini , ale vipa na TP nie dodawajcie , to nie 4fun !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Skrillex

 

Bo nie reklamujecie go i powiedzmy to szczerze. Kto oprócz Pawła reklamuje?? Paweł zajmuje się 45k i proszę. Zawsze full. Ludzie on sie nie rozerwie i nie zrobi tego za was. Jest opiekun i to on ma za zadanie rozreklamowac serwer, żeby jak najwięcej ludzi grało. Jesli tego nie robi to nie nadaje się na opiekuna. Tyle ode mnie. Dziękuje dobranoc.

 

CLOSE

 

NIE.

 

Reszta serwerów pusta,proszę bardzo rozkręcamy tamte.

 

Po kiego mam robić nowy serwer jak tylko ja będę go reklamował i 2/3 osoby ze mną na skype.

^ ^

 

Pomyślcie trochę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności