Skocz do zawartości

Poradnik AWP #1


amN

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem podzielić się z wami moją wiedzą na temat AWP.

Broń:

AWP - Magnum Sniper , jest to broń snajperska (Jak sama nazwa mówi) . Najczęsciej używa się jej do zabijania z zaskoczenia np. w plecy (efektywny sposób).

Pistolet - Polecam Deagle , może i ma 7 naboji , lecz kiedy trafi się w plecy (Podobnie jak z AWP) zadaje on duży Dmg. Jeżeli ma się duże doświadczenie z Deaglem , to będziecie kosić że tak to ujmę.

Granaty:
-HE , granat wybuchający , najlepiej uzywać Go do sprawdzenia czy ktoś jest na BSie/w budynku/czai się w krzakach .

-Smoke , granat dymny , używamy Go , gdy kampimy np. w krzakach , w oknie lub na balkonie . Rzucamy Go kawałek przed siebie (nie za daleko) , wtedy przeciwnik nas nie widzi.

-Flash , granat oślepiający , jeżeli chodzisz z AWP i idziesz z kilkoma osobami , pomagaj im i rzucaj w okno czy gdzieś indziej i róbcie "wjazd" .


-Uzbrojenie , najlepiej wziąść Kevlar + helmet i jeżeli jesteś CT Defusalt Kit (Szybciej rozbrajasz pake) . Jeżeli nie kupisz żadnej ochrony , dostajesz więcej obrażeń i łatwiej Cię zabić.

-Maskowanie , polecam wam siedzieć w krzakach/w oknie/balkon .
Powód?: Najczęściej gracze nie patrzą po oknach tylko patrzą przed siebie czy nikogo nie ma , dzięki czemu masz większe szanse na ich zabicie.


Kilka zasad:
1. Gdy strzelasz nie biegnij , szanse na trafienie są bardzo mało.
2. Nie strzelaj bez celownika , chyba że jesteś bardzo doświadczonym snajperem. Jeżeli uważasz że nie ubijesz przeciwnika z Zoomem , użyj pistoletu .
3. Kamufluj się jak najlepiej , wybieraj miejsca kryjówki które są w tym samym/podobnym kolorze do twojego stroju.
4. Nie baw się i nie strzelaj byle gdzie , będzie sytuacja że ten 1 -2 naboje będą decydować o twoim życiu.
5. Idz na tyle teamu , jeżeli będziesz szedł na przodzie odrazu Cie zdejmą.


Poradnik zrobiony przez amN !
Zakaz kopiowania na inne fora !

O to 1 poradnik o AWP , w kolejnej części Strategia.

Spodobał Ci się mój poradnik ? Postaw piwo , a zmotywuje mnie to do dalszej pracy.


Proszę nie pisać "Taki poradnik już był w wykonaniu Dod0 . Dod0 to ja , wtedy paffeł odbanował mnie na IP ale zapomniał o warnach na koncie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: /clJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności