Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie by NexT.


NexT.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:NexT.
2. Imię:Łukasz
3. Wiek:15 (w sierpniu 16)
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):dobre
5. Mikrofon(Tak/Nie): TAK
6. Składka(Tak/Nie):TAK
7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/NexT./193.33.177.101:27156/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:To tak mam na imię Łukasz mam 15 latek :P ,chodzę do 3 gim w Grójcu a mieszkam w Tarczynie (pod Warszawą jakieś 25 km) muszę trochę pojeździć w tom i w tą xd 15 km.Uprawiam sport (siłownia,biegi,piłka nożna i gra w cs 1.6 :P ).Czemu akurat ja ? Można powiedzieć że jestem nocnym gracze i staram się jak najwięcej czasu spędzić nocą gdy niekiedy nie ma adminów , lecz w dzień też gram.Myślę że mogę rozpoznać gracza ''spalonego'' od gracza który gra czysto. 
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): Tak STEAM_0:0:112723639
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: Hmm zależy kiedy w tygodniu pkoło 2 godz a w weekendy około 3 godz
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: Dni robocze:17:00-19:00 lub 0:00-2:00. Weekendy 12-20 zależy czy mam czas i 23:00-2:00
12. Staż w grze Counter Strike 1.6:3 latka
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków):Niestety nie lecz pierwszy raz musi być. 


** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za okresem próbnym.

Jesteś ogarnięty, działasz na forum, jeśli masz działać w godzinach nocnych to lepszy adm, który pogra godzinę w nocy niż jego brak :3

Tylko co to za system co drugi dzień na serwie? Chodzi mi o GT :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Główne wymagania


 


1. Wymagany wiek - 17 lat  - Nie posiadasz wymaganego wieku


 


2. Minimum 45godzin przegranych na serwerze - Może i masz te godziny, ale GT mówi co innego, co z tego, że posiedzisz w jeden dzień dłużej jak w drugi Cię nie będzie wcale.


6ytsubl8wz6j.jpg


 


3. Aktywność w dziale [DD2] - jest


 


4. STEAM - jest


 


 


Póki co na nie, powody przedstawione wyżej. Sama jestem praktycznie codziennie na serwie i w ogóle Cię nie widzę.


 


 


@neX. "Napisał, że gra w nocy, więc możecie go nie widzieć..." TAK, MOŻE I GRA W NOCY, ALE PATRZ NA GT. 


 


Edytowane przez Fakel
Kolor czerwony dla administracji
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem za okresem próbnym

 

Next to aktywny i lubiany gracz. Chętnie bym zobaczyła jak radzi sobie w roli admina. Kiedyś musi być ten pierwszy raz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał, że gra w nocy, więc możecie go nie widzieć...

Popraw troszkę aktywność.

yup!

Czytaj ze zrozumieniem ziomuś

ja nadal nie widywałem go w tych godzinach bo niby gra w nocy, ale 11 punkt przedstawia takie godziny w jakich my siedzimy a widuje go rzadko, ale fakt czasem wejdzie nawet na forum żeby zgłosić, ze ktoś odpalony co się chwali, ale to myślę, że to nie załatwia niespełnionych podstawowych wymagań takich jakby chociaż wiek

 

 

 

 

11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: Dni robocze:17:00-19:00 lub 0:00-2:00. Weekendy 12-20 zależy czy mam czas i 23:00-2:00
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności