Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie DeGuOrginal


DeGuOrginal

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: DeGuOrginal
2. Imię: Dominik
3. Wiek: 16
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Brak znajomości, nauczę się szybko,
5. Mikrofon(Tak/Nie) Tak
6. Składka(Tak/Nie): Tak
7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/DeGuOrginal/193.33.176.116:27015/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:  Mam na imię Dominik, lat 16, interesuję się montażem filmowym oraz teatrem. Ponieważ dużo przebywam na serwerze i widzę, że czasami nie jest dotrzymywana kultura, albo jest łamany regulamin typu: TXT. Jestem ogarnięty i komunikatywny, można się ze mną łatwo dogadać.
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): Niestety nie posiadam.
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: Około 5 godzin dziennie.
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**:  Dni robocze 14-22, z przerwami, trzeba żyć troszkę oraz od około 6 rano do 7:15  :). Sobota mało, dopiero po 22, a niedziele całą.
12. Staż w grze Counter Strike 1.6: Około 5 lat
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Nie, nie byłem administratorem w CS'ie, chce spróbować, mam nadzieję że dostane szanse.


** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Edytowane przez DeGuOrginal
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik no pewnie że na tak jesteś miłą i kulturalną osobą jest nas troszkę dużo ale dla takiego ziomala znajdzie się u nas miejsce. Zapraszam w nasze szeregi ziom

- GT

Jak będziesz potrzebowałem pomocy w ogarnięciu amx to wiesz gdzie mnie znajdziesz :D

PZDR

PDW !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doceniam przede wszystkim szczerość ;] nie kłamał jak większość ze znajomością amx 

jestem standardowo za okresem próbnym, jak każdy nowy admin u nas 

Dominik spoko kumpel, da się z nim pogadać i jak będzie miał problem to mu się pomoże, bo na ts dobry kontakt :D

aktywny i niczym sobie nie przechlapal

przyda sie xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak ponieważ chłopak z nami już trochę siedzi i gra wcześnie [o tej porze zazwyczaj jest mało adminów albo ich wcale nie ma xD] siedzi na ts'ie z nami na kanale codziennie i mogę powiedzieć, że jest w porządku z pewnością da sobie radę a w razie jakich problemów z dużą chęcią mu pomogę ;]. Z amx sobie poradzisz bo to tylko kick, kick i ban ;] cała logika ^^ okres próbny na 7 dni w przypadku pozytywnego rozpatrzenia musi być to tyle ode mnie powodzenia ziomeg! ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wbijam na serwer to prawie zawsze jest, nie widziałem aby źle odnosił do innych graczy. Ogólnie rzecz biorąc spełnia wszystkie wymagania (oprócz Max Ale to co jest wymagane od admina to łatwizna.)Na TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż:

Rozmawiałem z nim i jest to miła i kulturalna osoba.

Amx szybko podłapiesz tak jak rozmawiałeś.

gt ładne

Te no life na czele z RPK Ci pomogą więc

Za okresem próbnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności