Skocz do zawartości

[Skarga Fakel]RedBull


Red_Bull

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : RedBull
Data Zdarzenia : 5 kwietnia 2015
Osoba/y na ktora chcesz zlozyc skarge: Fakel
Opis Sytuacji : Wchodzę zobaczyć jak sie ma moje podanie na admina na serwerze 350lvl patrzę i widzę że jest ono zamknięte z powodu że nie odczekałem tygodnia od zamkniecia poprzedniego. Dla pewności sprawdziłem i doszedłem do wniosku że wina jest po stronie Fakela. Gościu podejrzewam że nawet nie sprawdził. Jeśli ta skarga sie wyjaśni i wina będzie po stronie moderatora to proszę o zawieszenie go w prawach co najmniej na 3-4 dni.
Dowod : podam link do strony z zamknięciem podania: http://forum.cs-classic.pl/topic/33406-podanie-o-adminaredbull/administrację proszę także o sprawdzenie poprzednich moich podan oraz wyjaśnienia sprawy.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś warna 15 marca za skopiowanie poradnika z innego forum. Twój poradnik został usunięty ponieważ był kopią.

Twój interes w tym by usunąć warna ponieważ nie dostaniesz admina ani podobnej adminowi funkcji mając go na koncie.

Edytowane przez CiapatyMurwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przepraszam administracje za nieporozumienie! Otóż byłem na takim forum gdzie zarabiali nadając warny bez powodów a zapłacić było 5zl. Własnie się dowiedziałem że do 2 warnow można bezpłatnie odrobić na forum. Jeszcze raz przepraszam. Skargę proszę o zamknięcia, ale najpierw proszę o pokazanie mi co mogę zrobić żeby go usunąć. Mam nadzieje, że jeśli odrobię warna to samo podanie zostanie otwarte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Wesołych Świąt :> /cl

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności