Jump to content
Serwery CS-Classic
Serwery Counter-Strike Global-Offensive
1
Free for All
145.239.18.203:27015
2
Call of Duty 201
145.239.23.158:27015
3
JailBreak
51.83.164.150:27015
4
Multi Arena 1v1
51.83.175.255:27015
Serwery Counter-Strike 1.6
1
Only DD2
54.38.58.71:27015
Inne serwery
1
TeamSpeak3
ts.cs-classic.pl

MAŁA PROPOZYCJA :D


K R Z E S I
 Share

Recommended Posts

Panowie i Panie :P

Serwer, staje się coraz gorszym serwerem, ponieważ na serwerze coraz więcej osób gra klasą MAGIK, co powoduje ze gra jest mało przyjemna, ponieważ ta klasa jest niewidzialna..

Sam gram magikiem, na początku było to fajne, biegałem z nożem, zabijałem wszystkich, ale po czasie coraz więcej osób zaczęło kupować tą klasę mega premium .

Teraz na serwerze pratycznie po mapce biegają sami magicy..

Co jest bez sęsu.

Więc tu właśnie mam propozycje, może wszyscy jednak zrezygnujemy z naszej ukochanej klasy, i wybierzemy sobie klasy normalne, albo po prostu klasa magik zostanie wycofana ..

Wiem wieem .. Tak klasa jest po to żeby ją kupować, no ale bez przesady, bo na serwerze nie da się już grac.. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem na nie, dużo osób kupiło tą klasę, zapłaciło za nią pewnie 20zł+. Nie wydaje mi się, że te osoby z niej zrezygnują i będą grać zwykłymi klasami.

Link to comment
Share on other sites

Serwer staję się co raz gorszy ? Nie wydaję mi się :) Np: Teraz jest Full osób to chyba dobrze świadczy , a to że mało osób gra rano czy kiedy tam to nic nie znaczy. A serwer tez musi czerpać z czegoś korzyści ... Na NIE

Link to comment
Share on other sites

Jak chcecie, może nie ze gra się jakoś "głupio" tylko gra się ciężko, bo gra coraz więcej magików :) Ja dałbym większą widzialność, żeby było chociaż troche widac magika, . :P

Link to comment
Share on other sites

Jestem za tym żeby ta klasa miała mniejsze możliwości np. 1/2 z kosy, większą widoczność a jeżeli tego nie da sie zrobić to dajmy juz te perki co widzą magików :) bo naprawdę gra robi się coraz gorsza jak jest 6magików na mapie i oni cały czas zabijają... ;(

Link to comment
Share on other sites

Popieram Mall3oro. Sam gram tą klasą wystarczy, ze na kosie jest niewidzialny bo jak juz ktos ma awp 1/1 to juz jest gra nienormalna. K R Z E S I a ty sobie graj tą klasa mi to nie przeszkadza to juz nie moja sprawa, ze wiekszosc osob cie zabija i nie dajesz rady bo jak byles ty i nuPPo to bylo okey a teraz to co? Nie dajesz rady i co nie ma byc juz klasy?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Skrillex

Temat Magika był wałkowany nie raz i nie dwa... Było mówione, że nie będzie osłabienia bo to jest klasa SuperPremium i ma kosztowac... Jedynym wyjściem jest jest dodanie naświetlacza.

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines