Skocz do zawartości

MAŁA PROPOZYCJA :D


K R Z E S I

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie :P

Serwer, staje się coraz gorszym serwerem, ponieważ na serwerze coraz więcej osób gra klasą MAGIK, co powoduje ze gra jest mało przyjemna, ponieważ ta klasa jest niewidzialna..

Sam gram magikiem, na początku było to fajne, biegałem z nożem, zabijałem wszystkich, ale po czasie coraz więcej osób zaczęło kupować tą klasę mega premium .

Teraz na serwerze pratycznie po mapce biegają sami magicy..

Co jest bez sęsu.

Więc tu właśnie mam propozycje, może wszyscy jednak zrezygnujemy z naszej ukochanej klasy, i wybierzemy sobie klasy normalne, albo po prostu klasa magik zostanie wycofana ..

Wiem wieem .. Tak klasa jest po to żeby ją kupować, no ale bez przesady, bo na serwerze nie da się już grac.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwer staję się co raz gorszy ? Nie wydaję mi się :) Np: Teraz jest Full osób to chyba dobrze świadczy , a to że mało osób gra rano czy kiedy tam to nic nie znaczy. A serwer tez musi czerpać z czegoś korzyści ... Na NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za tym żeby ta klasa miała mniejsze możliwości np. 1/2 z kosy, większą widoczność a jeżeli tego nie da sie zrobić to dajmy juz te perki co widzą magików :) bo naprawdę gra robi się coraz gorsza jak jest 6magików na mapie i oni cały czas zabijają... ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram Mall3oro. Sam gram tą klasą wystarczy, ze na kosie jest niewidzialny bo jak juz ktos ma awp 1/1 to juz jest gra nienormalna. K R Z E S I a ty sobie graj tą klasa mi to nie przeszkadza to juz nie moja sprawa, ze wiekszosc osob cie zabija i nie dajesz rady bo jak byles ty i nuPPo to bylo okey a teraz to co? Nie dajesz rady i co nie ma byc juz klasy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Skrillex

Temat Magika był wałkowany nie raz i nie dwa... Było mówione, że nie będzie osłabienia bo to jest klasa SuperPremium i ma kosztowac... Jedynym wyjściem jest jest dodanie naświetlacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności