Skocz do zawartości

[Problem] Kwadraty zamiast emotek


Ilonez

Rekomendowane odpowiedzi

Brat zainstalował dziś Windows XP i zamiast serduszek, nutek, gwiazdek czy innych emotek dostępnych na steam przy nickach mam kwadraty ._. Zmieniłam już we właściwościach/wygląd/zaawansowane wszystko na Arial, ale dalej nie pomogło. W necie też niczego rozsądnego znaleźć nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być to kwestia kodowania. Mogły się przy instalacji nie zainstalować pluginy z niektórymi czcionkami, jednak na przypadkowo 'niedoinstalowane' czcionki nie ma normalnego rozwiązania.

 

Zależy też od przeglądarki, rozszerzeń itd. Mogą po prostu nie obsługiwać danych 'dialektów'. Trzeba doinstalować jakieś tam czcionki itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usuń całego steam z komputera [Panel sterowania > Dodaj lub usuń programy > usuń steam] pobierz nowego i zainstaluj i sprawdź czy pójdzie, bo też tak miałem na xp'eku, ale po reinstalu zaczął mi się upgrad'ować i było wsio po problemie. Ew. Uruchom > regedit > edycja > znajdź > usuń plik steam [installPath (źródło pliku w moim przypadku to C:\Program Files\Steam)] 

Edytowane przez .Undisputed.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem, że mi się wydaje, iż to przez wiek systemu. Nie wiem czy już nie jest wspierane z emotami czy co, ale ja tez tak mam na XP. Nie jestem pewny czy da się to naprawić jakoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Zamykam

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności