Skocz do zawartości

Spolszczenie


CiapatyMurwa

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteśmy w Polsce, mówmy i piszmy po Polsku :D

 

Jestem za zamianą rang użytkownika na ich Polskie tłumaczenia bo czemu miałyby być po angielsku?

 

No i możnaby więcej rang dodać.

 

5tt01l.jpg

Edytowane przez CiapatyMurwa
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by dodać jakieś fajne opisy które aktualizowały by się  same

0 - 50 postów - Nowy

50- 100 - Użytkownik 

100 - 300 - Przyjaciel

300 - 600 -  Zasłużony 

Edytowane przez Omega *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny pomysł. Można by ustawić nową co powiedzmy 50 postów, dzięki czemu mogłoby być ich więcej.

Nowy 0-50

Bywalec 50-100

Stały bywalec 100-150

Przyjaciel 150-200

Forumowicz 200-250

Spamer 250-300

 

Nie wiem od ilu jest odblokowane dodawanie własnej nazwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze może coś takiego, że od 600 postów ma się dostęp do admin rooma :D Użytkownik, który ma 600 postów to już zaufany niemalże człowiek, nie musi mieć rangi a mógłby decydować o sieci, której sie poświeca :D

 

 

EDIT: Visha fajnie wiedzieć kiedy ktoś rezygnuje z czegoś lub go nie ma, to nie wiele ale jest ciekawą informacją jeśli jest się aktywnym na forum :D

Ja na przyklad nie wiedziałem, ze S}{aDoW zrezygnował z rang kiedyś, dowiedziałem się 1/2 tyg. temu :D

Edytowane przez CiapatyMurwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za tymi rangami. Urozmaiciło by to trochę forum. Ale w Admin Roomie, zgłasza się w większości nieobecności/rezygnacje, więc nie wiem po to zwykłemu użytkownikowi dostęp do tego xd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by dodać jakieś fajne opisy które aktualizowały by się  same

0 - 50 postów - Nowy

50- 100 - Użytkownik 

100 - 300 - Przyjaciel

300 - 600 -  Zasłużony 

 

Bardzo fajny pomysł. Można by ustawić nową co powiedzmy 50 postów, dzięki czemu mogłoby być ich więcej.

Nowy 0-50

Bywalec 50-100

Stały bywalec 100-150

Przyjaciel 150-200

Forumowicz 200-250

Spamer 250-300

 

Nie wiem od ilu jest odblokowane dodawanie własnej nazwy.

 

 

Dużo razy już to pisałem napisze jeszcze raz :D tworzenie pierdyliarda rang jest dla mnie bezsensowne, ale do tego systemu nie mam nic jeśli działałby automatycznie i dodawał tytuł użytkownika na wymienione - nie rangi bo jeśli ktoś później musiałby dodawać codziennie po 10 rang to wiekszego sensu to nie ma. A spolszczenie tytułów spoko nic do tego nie mam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co propozycji pierwszej czyli przetłumaczenia tytułów użytkowników osobiście jestem na nie, bo nikomu to nie przeszkadzało do tej pory, dowodem tego może być to, że nikt na to nie zwrócił uwagi, bo co za różnica czy ktoś cienkim, mało widocznym druczkiem będzie miał napisane "member" czy "członek" skoro te "rangi" nie mają żadnej praktycznej funkcji. 

Co do drugiego pomysłu to też nie, skoro to jest "ADMIN ROOM" to jest dział dla osób, które posiadają "rangę" admin serwera wzwyż czyż nie? tak więc dawanie dostępu tym użytkownikom, którzy najwięcej spamują na forum jest bezcelowe, bo nie każdy spammer tego forum dodaje coś sensownego czy też pomocnego [coś co mogłoby wspomóc czy też rozwinąć tą sieć], pragnę przypomnieć, że mamy rangę "DONATOR", są to ci użytkownicy którzy wpływają na rozwój sieci a nie mają dostępu do admin room'a, wniosek? Widocznie ktoś to tak wymyślił, że admin room jest dla adminów itp. ale nie dla osób, które faktycznie mogłyby wpłynąć na rozwój sieci, w skrócie oba pomysły z słabe, niepraktyczne, mogące tylko wprowadzić niepotrzebny chaos na forum. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiscie pomysl z admin room odpowiada. Czesto osoby skladajace rezygnacje robia to tylko w admin roomie . Chcialbym dodac tez cos od siebie. Przyklad to Soot. A takze moj wlasny. Po odebraniu GM nie widzialem postow pod moja rezygnacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja propozycja została przyjęta.

Dziękujemy za to, że pomagasz nam w rozwoju.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności