Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]witam


mantal100

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: mantal100
2. Imię: Grzegorz
3. Wiek:  19
4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): tak no 8/10 lekkie przypomnienie
5. Mikrofon(Tak/Nie) tak
6. Składka(Tak/Nie): tak
7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/mantal100/193.33.176.116:27015/     spokojnie jeszcze nadrobie
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: ponieważ byłem na tej serwerowni adminem na 45k za czasów Papka jak był opiekunem 45k i chciałbym wrócić do gry . Pochodzę z pomorza okolice Sztum/ Malbork mam 19 lat ucze się w szkole średniej w zawodówce w kierunku mechanika pojazdów samochodowych mam dziewczynę . lubię muzykę samochody i strzelanki ...
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): nie ale nie długo będe miał
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**:  3h w ciągu dnia tak około
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: dni robocze 17;30 do 21;00/22;00 a w weekend to zależy ale tak około zazwyczaj od 10;00 do 14;00/15;00
12. Staż w grze Counter Strike 1.6: z 5 lat będzie
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): tak byłem


** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

 

* Evviva L'arte! ok rozumiem a w punkcie 8 to tak nie lubie zbytnio pisać o Sb bo nie każdy chce wiedzieć ... jeśli nie wierzysz o admina to jeśli masz kontakt to pogadaj z Papkiem u niego miałem adma na 45k :)

 

HiszpanskiTorreador z całym szacunkiem skąd wiesz jak jest teraz ? kiedy ostatnio byłeś z tydz temu ? jak szału nie dawałem ?  wtedy bylem koło 200 a teraz skacze miedzy 60 a 70 ranku o czywiście sugerujące się na serwerze a nie GT ...

Edytowane przez mantal100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Tag tematu Podanie - Rybak i na start minusik :c 

 

Dobra a teraz do rzeczy: 

- niecałe 12 godzin przegranych a wymaganych jest 20 [można przymknąć oko]

- amx rzekomo 8/10 [no ładnie ładnie ciekawe jak wygląda w praktyce] 

- nie rozpisałeś się w podpunkcie 8 (opisz siebie) [brak opisu swojej osoby, wstydzisz się?]

- składka jest

- rzekome doświadczenie jako admin jest. 

Dałbym ci tak gdybym cię w ogóle poznał póki co jestem na nie ponieważ nie znam cię wcale, widuję cie na serwerze od paru dni, ale to jest stanowczo za mało, żebyś mógł dostać admina według mnie, bo ja nie chcę powtórki takich jak z XoLLeK i tym pajacem Mento$'em, pograj z dwa tygodnie, zaaklimatyzuj się, daj się poznać a wtedy jeśli uznam, że się nadasz to dam ci tak tyle ode mnie. 

Do reszty: 

pamiętajcie żeby adminów wybierać ostrożnie, bo jak wyżej napisałem, zawsze może się stać tak, że dana osoba nie do końca będzie się podawała za taką za jaką my ją uważamy [patrz Mento$ i XoLLeK]. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie.

 

Nie jesteś za bardzo rozpoznawalną osobą na serwerze. Opisz nam siebie tylko bez klamstewek. W temacie podania musi być twój nicK. Pograj jeszcze trochę i spróbuj za tydzień ew. 2 i będę na tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności