Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Wyjaśnienie


Jaskier

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Jaskier
2.Nick admina/gracza który zawinił:  Kotek
3.Admin/Gracz : Admin
4.IP/SID oskarżanego:
5.Data i godzina: okolo 23
6.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Logi serwera. Opiekun może sprawdzić 

7.Opis sytuacji:

Chciałbym wyjaśnić dziwną sytuacje na serwerze. Grał sobie admin Kotek spokojnie w tt. Wszedłem na serwer również do TT. Słysze że gracz o nicku Toster (jeśli się nie mylę) zaczął nadmiernie przeklinać przez microfonu oraz bawił się w komentatora. Zgłosiłem to na U@ i chwile później admin wszedł na spec i 2ok min później po prostu wyszedł z serwera. Nie wiem czym to było spowodowane, ale powinien on słyszeć jak zachowywał sie gracz, a nie zareagował.

 

 

@edit

@Kamil. Nie brałem GOTV pod uwagę przez 1 czynnik. Nie było by jak pisze na U@ do admin 

Edytowane przez נαѕкιєя
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również weź pod uwagę to iż Kotek mógł nie zauważyć tej wiadomości - jest to normalne czasem ktoś się skupia lub z innych przyczyn i nie spogląda na chat.

Napisałeś, że byliście razem w team i jeżeli masz sprawny mikrofon mogłeś zgłosić jemu to słownie gdy nie zareagował na twoją wiadomość pisemną. Możliwe również, że wszedł na obserwatora bo musiał coś zrobić po czym wyszedł.

Fakt faktem - powinien zareagować na to zachowanie gracza, również mógł mieć go zmutowanego i dlatego nie zrobił nic w tej sprawie. Najlepiej taką osobę sobie zmutować jeżeli Ci przeszkadza, a jeżeli chodzi o Kotka to uważam, że powinien się On tutaj wypowiedzieć aby nam rozjaśnić tą sytuację. 

 

Pozdrawiam,

Besiałkę

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Besi masz 100% procentową racje dlatego nazwałem temat wyjaśnienie. Rozumiem mógł nie zauważyć i gdzieś pilnie wyjść, ale równie dobrze mógł to olać. Jednak gracz nie zachowywał się tak od mojego wejścia, najprawdopodobniej już wcześniej łamał regulamin a kotek nic nie reagował

Więc czekamy na wyjaśnienia.

 

@rpk Po 1 to nie jest skarga na typka co przeklinał tylko na admina co to olewał.

Po 2. Pisanie na U@ na kurwienie do mikrofonu i trolowanie to 2 różne rzeczy.

Po 3.Nie grasz w cs go wiesz się nie wypowiadaj nie było cie. Więc leć na swoje 2k1 oraz bądz dalej tam przydupasem rybki i darka

Edytowane przez נαѕкιєя
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RazemPonadKilo.

Nie wiem po co się wypowiadasz,jak nie znasz sytuacji :)

Gracz o nicku 'Toster10' nie tylko przeklinał ale nadużywał mikrofonu,piszczał,trollował i na dodatek obrażał graczy :) 

(wszystko na GOTV można obejrzeć)

---

Po za tym w regulaminie jest napisane ze na serwerze jest nakaz Kultury,więc ban się należał..

Gdybym nie wszedł na serwer,pewnie grał by do rana i psuł reputację serwera.

---

@Besiałke

Nie można wszystkiego tłumaczyć tym że 'mogłeś sobie zmutować',bo jeśli admin był dostępny na serwerze

to powinien zareagować.. I od tego jesteśmy zeby takich 'delikwentów' się pozbywać.

A nie po prostu olewać,bo co z tego że by go zmutował skoro i tak by trollował i utrudniał gre.

---

Po za tym,teraz żałuję że zbanowałem go tylko na 1 dzień .. 

Ponieważ na wstępie,gdy wszedłem na serwer usłyszałem :

'O Vip kamil wbił,zaraz pewnie mnie wyrzuci ale i tak chuj mu w dupe, leje na niego' (czy coś takiego)

więc mogłem go w sumie zbanować za obraze admina,ale działałem zbyt pochopnie i teraz żałuję :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamilu, nie napisałam "mogłeś  sobie zmutować"  Tylko, że w momencie kiedy Kotek nie reagował, a Toster dalej robił to co robił to logiczne, że nie ma sensu aby wysłuchiwał Jaskier tego dalej wiec dodałam "Najlepiej taką osobę sobie zmutować jeżeli Ci przeszkadza".

Nie znamy powodów dla jakich Kotek nie zareagował mógł być zajęty jak i równie dobrze mógł po prostu zignorować tą sytuację i w żadnym z moich słów nie sugerowałam, że my jako admini takie zachowanie mamy "olewać" jak to Ty nazwałeś. 

 

Pozdrawiam,

Besiałkę

Edytowane przez Besi523
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że admin nie powinien mutować graczy (mam na myśli mutowanie przez tabelę wyników, nie komendami), ponieważ powinien słyszeć co się dzieje i zareagować.

Kto jak kto, ale kotek był lekko przewrażliwiony na punkcie przeklinania, nawet na przypadkowe ku*wy reagował (nie mówię, że to źle, ale każdemu po wybitnie nieudanej akcji może się zdarzyć), więc opisane zachowanie wydaje mi się trochę dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc 50% Graczy nadmiernie przeklina i i i i tak nie dostają nic ,nawet upomnienia :D Nie ma co się przejmować aaa jak ktoś cię drażni to Tab i Blokujesz Koleszke :D Każdy tak płacze jakby tej opcji nie było :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli nikogo nie wyzywal to niech sobie przeklina jego sprawa. a komentowal dopiero jak go zabili Nwm może to jest jego forma rozrywki. nastepnym razem jak ktoś cię denerwuje takim zachowanie to go mute .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kotek, następnym razem zmutuj takiego gracza, a w gorszych przypadkach zareaguj banem. Rozumiem, że ktoś może od czasu do czasu przekląć, taki urok CS'a, że łatwo się zdenerwować. Ale jeśli ktoś nagminnie przeklina lub wręcz wyzywa innych musisz reagować :) Samo napisanie na czacie "Kultura" lub "Uważaj na słowa" nie wystarczy.

 

Dziś niech to będzie dla Ciebie upomnienie, pamiętaj by zwracać większą uwagę na kulturę u graczy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności