Skocz do zawartości

Losowanie - miesiąc kwiecień


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ziomm / Cwaniaczek
Co ci się podoba w naszej sieci?: Neff (tak wiem ... xd). A tak na serio to właśnie ta atmosfera, którą budują gracze oraz administracja :).
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): zaczynałem tak gdzieś październik/listopad 2012 :)
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Nadal chciałbym zobaczyć Diablo 10k ! (ale to się nigdy nie stanie ;x). Na forum mi brakuje działu na temat książek, więc chyba czekam na niego :).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: rewoxk1Ng
Co ci się podoba w naszej sieci?: Serwerki, dobry kontakt z administracją i dobra atmosfera panująca na forum.
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): Od ponad roku.
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Serwer hunger games cs;go i przekształcenie się sieci bardziej już na cs;go bo teraz nie jest problemem rozkręcić serwer ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:Maniak
Co ci się podoba w naszej sieci?:Podobają mi się serwery oraz atmosfera jaka panuje na nich.
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz):od początku sieci z przerwami.
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?:chciałbym zobaczyć więcej serwerów cs go :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Nessia
Co ci się podoba w naszej sieci?: Przede wszystkim atmosfera.
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): Od początku sieci.
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Jak na razie mi się wszystko podoba i nie widzę sensu, by coś zmieniać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Neffju
Co ci się podoba w naszej sieci?: Najbardziej podobna mi się atmosfera na sieci i dobry kontakt z administracja, potem oczywiście szeroki wybór classicowych serwerów cs:go i 1.6
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): hmm będzie dobre 13 miesięcy
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Chciałbym zobaczyć opcje tak zwanych Informacyjnych notatek dla opiekunów w działach, którymi są moderatorami, a poza tym nic bym nie zmieniał. :))

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Rias

 

Co ci się podoba w naszej sieci?: Atmosfera. Na żadnej innej sieci nie ma takiej atmosfery jak tutaj. CSC to niepowtarzalne miejsce, na którym można poznać wielu świetnych ludzi i spędzić masę czasu na dobrej zabawie.

 

Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): Od zawsze. Na DR 1.6 grywałem od września 2012 roku, a konto na forum założyłem w styczniu 2013. Tyle godzin co spędziłem z CSC to na Steamie przegranych nie mam ;D.

 

Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Ja to chciałbym siebie zobaczyć skąpanego w zielonym kolorze ;d. Szczerze przyznam, że nie mam głowy do myślenia nad poprawkami, od tego jest Ciapaty czy Evviva ;D. W tej chwili to chciałbym ujrzeć u dołu głównej strony forum, w miejscu "Wszystkich użytkowników" liczbę 20 000. Uważam też, że można by ogarnąć jakiś nowy skin forum (mógłby być kolorowy jakiś).

Edytowane przez Rias Gremory
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: BezImienyy
Co ci się podoba w naszej sieci?: Szczerze to dużo jest tego do wymieniania :). Najbardziej organizacja oraz atmosfera na ts3.
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): Za 2 miesiąca stuknie roczek :P
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Nie ma co zmieniać na tej sieci. Co chciałbym zobaczyć ? To proste serwer cs go z modem bf2( z chęcią pomogę z tym serwerem ponieważ zaczynałem z csc właśnie od serwera bf2 :D) można też poprawić "Cs-Classic.pl [FFA+BF2] | Opiekun: kubaaa" ponieważ nie ma w nazwie opiekuna linku który po kliknięciu kieruje do profilu, tak jest z czterema działami cs 1.6.

Edytowane przez BezImiennyy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Machwes
Co ci się podoba w naszej sieci?: Atmosfera, zgrana ekipa, serwery, pomoc od innych osób, jednym słowem wszystko.
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): Wrzesień 2014r., konto założone na forum mam później.
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Jak już pisałem serwer Only surf ski 2 :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: impax
Co ci się podoba w naszej sieci?: Wszystko xD
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): 2 lata
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: nic xxD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:

Jinner Concury`

 

Co ci się podoba w naszej sieci?:

Jedną z przyciągających uwagę rzeczy jest czarny skin forum.

Atmosfera wystarczająco uprzejma, żeby przesiadywać na serwerach.
Pracowity skład UBT co mi się chyba najbardziej podoba

 

Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz):

Gram tu już ok. 2 lat, kiedyś możliwe, że spędzałem tutaj dłuższy czas lecz teraz: nie chce mi się i nie bardzo mam czas.

 

Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?:

Zawodowców wykonywanych funkcji. Czyli dokładnie sprawdzanie i szkolenie adminów, czy nowych w UBT.
Więcej nic mi do głowy nie przychodzi.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzór;
Nick: (cs) Ble[T]eczK'a -*_ SkiStr3akK
Co ci się podoba w naszej sieci?: Ekipa forum :)
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): NA klasiku grałem od dość długiego czasu .. ;) ale teraz tak "oficjalnie" z forum etc.
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Według mnie większa aktywność na forum by się przydała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Leilo <(^.^)>
Co ci się podoba w naszej sieci?: Serwer bf2, only dd2 i kilka działów na forum :)
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): 20 sierpień 2014 :)
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Jak na razie to nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:ZetkA

Co ci się podoba w naszej sieci?: Napewno miła atmosfera i serwer deathrun ;)

Czas spędzony na naszych serwerach(od kiedy grasz):19 sierpień 2014 lecz miałem 5-6 miesięcy przerwy.

Co chciałbys zmienić/zobaczyć na naszej sieci? Podoba mi się wszystko jest chyba ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Czaki.
Co ci się podoba w naszej sieci?: Przede wszystkim atmosfera, kulturka panująca na serwerach jak i na forum ( chodzi tutaj o osoby bardziej wtajemniczone w tą sieć). Podoba mi się również możliwość, wybrania, przystosowania się do serwera, czyli: Każdy znajdzie coś dla siebie. Jednak brakuje mi jednego serwera, chodzi mi dokładniej o DeathMatch 1.6. Pierwszy raz zagrałem na BF2, od razu, serwer mi się spodobał ze względu na ludzi tam przebywających.. Przyjęli mnie z "otwartymi ramionami". Pograłem tam trochę czasu, jednak przy turnieju classic'owym, zacząłem grać na FFA, administracja jeszcze lepsza.. Ludzie bardziej wyluzowani, tam dopiero panuje atmosfera... KOCHAM TO <3 :D
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): Zacząłem tutaj grać od połowy sierpnia ( Bf2 ), 7 września ubiegłego roku założyłem konto na forum, FFA dokładnie nie wiem, jednak adminowałem tam przez 5 miesięcy, zrezygnowałem jakieś 3/4 dni temu z powodu nauki oraz pasji jaką jest WĘDKARSTWO KARPIOWE!
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Przede wszystkim "założyć" nowy serwer DM 1.6 . Chciałbym aby ta sieć "żyła" jak najdłużej!!!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: MówiezGestem(Damian)Jestem
Co ci się podoba w naszej sieci?: Atmosfera panująca na forum jak i na serwerach mianowicie mówię tu o FFA i DD2
Czas spędzony na naszych serwerach(od kiedy grasz): 6 miesięcy zacząłem od ZM około miesiąc pod nickiem O.S.T.R a następnie przeniosłem się na FFA pod nickiem Władek(Pasza)
Co chciałbys zmienić/zobaczyć na naszej sieci? DM 1.6 ponieważ serwer jest przydatny to zabawy jak i do poćwiczenia przed wejściem na innym serwer i nie trzeba by było szukać DM na innych sieciach żeby sobie postrzelać jak i poćwiczyć skilla. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:Nikotyna
Co ci się podoba w naszej sieci?:Wszystko chyba nie ma jakis rzeczy których można by powiedzieć nie są dobre, opiekunowie/adminowie troszczą się o serwery jak i moderatorzy pilnują aby byl porzadek na forum

Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): gram jakos od 10-19.10.2012 wtedy dawidek chyba jeszcze zaprosil mnie na forum zeby wpasc itp i tak zostalem ;p
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Ja bym chciał cod mod'a 8001 lvl  ;d

 

Sorki trochę się nie mogłem skupic na pisaniu bo mnie meczyła sygaturka DamianzGestem ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Miverse
Co ci się podoba w naszej sieci?: Miła atmosfera na serwerach i najlepsza administracja :)
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): Gram od ok. lipca 2014 i tak się zaczęła moja przygoda z CSC na początku maniaczyłem na DR 1.6 potem się przeniosłem na Cs GO i tak zostało :P
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Wszystko jest na wysokim poziomie i niczego nie brakuje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: JunioR.
Co ci się podoba w naszej sieci?: Administracja, nasz główny miszcz Karol, UB Team, zawsze i na czas. dobrze zrobione forum, oraz nasze serwery :)
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): 11.02.2013
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Deathrun bez skoków,gravki. Zmienić adminów, wyrzucić tych którzy nie grają,a dać ogarniętych.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: ajmi
Co ci się podoba w naszej sieci?: Natalia <3 
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): czerwiec 2014
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: wiecej konkursów z GO, serwer only dd2,inferno,nuke,mirage

Edytowane przez ajmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:Look at this HS dad :3
Co ci się podoba w naszej sieci?: Wszystko :P Servery, ludzie, atmosfera.
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): Od roku 2014 -kwiecień bodajże
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Pomyślał bym nad bardziej urozmaiconym forum, poza tym jest wszystko OK :D

Edytowane przez Look at this HS dad :3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:SiKoR!
Co ci się podoba w naszej sieci?: Zajebista atmosfera, a zwłaszcza serwery cs go

Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): na forum od lipca 2013 roku a na serwerach od czerwca 2013
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Jest dobrze, nic nie trzeba zmieniać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: StrasznyDziadunio
Co ci się podoba w naszej sieci?: W miarę szybkie reakcje admów, dużo serwerów, sporo ludzi
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz):od dwóch miesięcy i raczej tu zostanę
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: tańsze premki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

GIFT CS:GO

  1. Evviva L'arte!
  2. Zygi zabijaka

GIFT 1.6

  1. Bleteczka
  2. Mako

10 zł w sklepie

  1. S}{aDoW
  2. Fresh.

 

5 zł w sklepie

  1. DamianzGestem
  2. Mα∂zια ♥

 

Donator

  1. ziomm
  2. Czaki.

 

Zapraszam na PW. Nagrody rozdam do 28.04.2015. Czekam do 25.04.2015 na odebranie nagrody.

  • Like 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności