Skocz do zawartości

Recenzja filmu "Szybcy i wściekli 7"


Rias Gremory

Rekomendowane odpowiedzi

SZYBCY I WŚCIEKLI 7

 

7673836.3.jpg

 

GATUNEK: Akcja

PREMIERA: 10 kwietnia 2015 (Polska)
PRODUKCJA: Japonia, USA

REŻYSERIA: James Wan

SCENARIUSZ: Chris Morgan

 

GŁOWNI BOHATEROWIE:

247887.2.jpgVin Diesel (Dominic Toretto)

251149.2.jpgPaul Walker (Brian O'Conner)

389760.2.jpgJason Statham (Deckard Shaw)

372086.2.jpgDwayne Johnson (Luke Hobbs)

 

OPIS FILMU:

Tytułowi Szybcy i wściekli znowu zmierzą się z Shawem, lecz tym razem będzie to zły starszy brat Deckard. Po wypadku jaki spotkał Owena Shawa, jego brat postanowił się zemścić na całej ekipie, która go tak urządziła. Po śmierci Hana, Dominic wraz z resztą paczki zgadali się z tajnym oddziałem CIA. Warunkiem agencji było, że Toretto uwolni Ramsey - genialnego hakera posiadającego bardzo cenny program. Cała ekipa wpakowała się w niezłe bagno. Deckard okazuje się potężnym przeciwnikiem, a ludzie kórzy uprowadzili Ramsey, chcieliby odzyskać zgubę. Można powiedzieć, że to wojna.

 

MOJA OPINIA:

Świeży tytuł, wczoraj byłem na nim w kinie. Jak przystało na "Szybkich i wściekłych" kolejna świetna produkcja. Dużo akcji, porządne efekty, a nawet sporo momentów, w których się uśmiałem.Moja ocena 10/10. Naprawdę polecam.

W tym filmie po raz ostatni zobaczymy Paula Walkera.

CIEKAWOSTKI:

  • Początkowo film miał wyreżyserować Justin Lin, lecz zrezygnował z powodu zbyt szybkiego tempa pracy narzuconego przez wytwórnię. Na jego miejsce byli brani pod uwagę Jeff WadlowHarald Zwart i Brad Furman. Ostatecznie angaż otrzymał James Wan.
  • W castingu do jednej z ról wzięły udział Chitrangda Singh, Kangana Ranaut oraz Deepika Padukone, która ostatecznie została zatwierdzona. Jednak po pewnym czasie ta ostatnia wycofała się z projektu ze względu na pracę nad filmami "Goliyon Ki Raasleela Ram-Leela", "Happy New Year" i krótkometrażówce "Finding Fanny". Ostatecznie scenariusz produkcji został zmieniony i angaż otrzymał Ali Fazal.
  • Denzel Washington odrzucił proponowaną mu drugoplanową rolę przez studio Universal.

 

ZWIASTUN:

 

FILM ONLINE:

http://www.cda.pl/video/247145c9

Edytowane przez Rias
  • Like 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie dałem spokój po zobaczeniu latających samochodów ze spadochronami.

Obejrzałem jeszcze jedynie końcówkę.

Może kiedyś do niego powrócę.. bo według mnie już przesadzają z tymi "super samochodami" i niesamowitymi akcjami.

Dla mnie najlepsza część to Tokio Drift i koniec :D

 

Umarł i tyle

Po co dalej drążyć temat xDDDD

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności