Skocz do zawartości

Prośba/Propozycja do pododdziału gier - World Of Warcraft


dzika ryba

Rekomendowane odpowiedzi

elo

proponuję dodać do działu gier 'zakładkę'

World Of Warcraft

myślę, że dział nie będzie stał całkiem pusty, a może znajdzie się ktoś, kto również się interesuje tą grą, bo jest kozacka xD

 

jak myślicie?

dosyć popularna gra, można byłoby pogadać o globalu/priwach itd.

ulubione rasy/profesje, ciekawostki o grze, zapraszanie do wspólnej gry... ;p

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej zmienić to na dział "Blizzard" coś takiego ? Twórców tej gry i tam by były jeszcze np Heroes Of The Storm,Hearthstone,World of warcraft i może wtedy dział nie będzie aż taki pusty a tak osobno to myślę że będzie stał

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mako

Jak chcesz zagrać to dawaj z nami na takiego fajnego priwa xd

 

@James

Może być i coś takiego xd Chciałabym po prostu zobaczyć dział, gdzie mogę wrzucać różne rzeczy dotyczące wow'a

A jak będzie się nazywał / Jakie inne gry będą tam omawiane itd - to mnie nie interesuje xD

 

Niby mogę wrzucać do Inne gry, ale sama gra wow jak i te które James wymienił, są dosyć popularne i chyba nie zaszkodzi dodać dział xd

 

 

@down

A metin to co? Wow jest jeszcze bardziej popularną grą i moim zdaniem bardziej wartą uwagi xd

Co was to boli, że będzie dział wow'a xdddd

Edytowane przez Mashiro *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, jest dział "inne gry" tak więc jestem na nie, bo w końcu jest to forum gier counter strike a nie innych MMORPG nawet jeśli są one też sławne, zaraz przyjdzie komuś do głowy napisać propozycję o dodanie działów dotyczących innych gier takich jak Aion MU-Online itp... a co za dużo to nie zdrowo ;] jestem na nie jednym słowem. 

 

 

#edit no.1 

@Mashiro *

Metin - pomimo tego, że ta gra jest słaba, to budzi bardzo duże zainteresowanie wśród graczy csc co potwierdza aktywność w tym dziale, to samo tyczy się LoL'a tak więc powstały te subfora, ale z WoW'em byłoby tak jak z subforum Kuchnia czyli chwilowa zajawka 3 - 5 osób a potem przez 2 miesiące pusto... stąd też nauczony doświadczeniem jestem na nie, bo tak samo byłoby z subforum WoW'a. 

Edytowane przez Evviva L'arte!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za stworzeniem ''Blizzard''. Pododawał bym kilka ciekawych produkcji od nich. Między innymi Hearthstone :).

Jeśli ktoś z gejmerów się zajmie tym działem porządnie to czemu nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram mashiro ale nie mam tez nic przeciwko stworzeniu dzialu dla giganta ktorym jest blizzard jest wiele produkcji ktore maja miliony fanow dla przykladu : Starcraft, Heroes of the strom, Heartstone jak i sam World Of Warcraft ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Tylko że reszta działów stoi pusta, więc po co dodawać kolejny który będzie trzymał się może z 2-3 tygodnie?
Ile osób by się w to angażowało? 3-4? 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ten cały dział bym się zaangażował. Postarałbym go się rozkręcić lecz potrzebuje kogoś do pomocy.

@Rozmawiałem z Mashiro i z chęcią mi pomoże.

Edytowane przez Omєga *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel

Dla mnie to za mało, w GTA też niektórzy mieli się wypowiadać, a po miesiącu to olali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja propozycja nie została przyjęta.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności