Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga na Gracza Tymbarkowa


Feminizowana Ganja Mafia

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: |ABU|
2.Nick admina/gracza który zawinił: Tymbrakowa
3.Admin/Gracz : 
4.IP/SID oskarżanego:
5.Data i godzina: 
6.Dowody (demko/screeny/świadkowie): 
7.Opis sytuacji :

Niestety, na tym serverze prawa głosu przez mikrofon kobiety nie posiadają, więc zamknij pysk i nie jęcz na tym mikrofonie.
(§5.5. Zakaz używania mikrofonu dla osób, które nie ukończyły mutacji głosu [1. Ostrzeżenie. 2. Kick. 3. Ban na 5 minut – 1 godzinę])  

chyba że masz mutacje głosu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, na tym serverze prawa głosu przez mikrofon kobiety nie posiadają

zacytuj pkt regulaminu który o tym mówi.

 

a tak BTW kobiety nie przechodzą mutacji

więc zamknij pysk i nie jecz

mi to nie przeszkadza kiedy dziewczyny "jęczą" xD

 

A jesli tobie to tak bardzo przeszkadza jest opcja mute

Edytowane przez error 404
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie wiem jak to jest dokładnie. Według mnie dziewczyna powinna mieć prawo "głosu" na serwerze - mi to nie przeszkadza. 

 

Zastosowanie się do wzoru oznacza uzupełnienie wszystkich pkt, nie tylko wklejenie go.

 

Jeżeli posługujesz się regulaminem, za te wyrażenie "więc zamknij pysk i nie jęcz" powinien być WARN !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko Ty masz jakieś zastrzeżenia co do używania przez Kinge mikrofonu.

Wydaje mi się, że wylewasz tylko swoją frustrację za otrzymanego bana, którego dostałeś i tak na krótko.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym ci już dał bana na tydzień lub perma za obrazę kobiety :) szkoda że już nie mam admina, wyzywałeś ją na mikrofonie i teraz na forum więc ban powinien zostać przedłużony na minimum tydzień.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahahahahahahahahahahahahahahahah :D

W tym momencie się skompromitowałeś człowieku :D

Będziesz się teraz mścił za bana na godzinę, który dostałeś za wyzywanie mnie?;c uhh będę płakać - wyczuj ten sarkazm Skarbie :*

 

Btw od kiedy kobieta przechodzi mutacje? W podstawówce jesteś i biologi nie masz?;c Przykre ;c

A jak chcesz pisać na mnie skarge to weź się wysil bo to co napisałeś pokazało tylko Twoje szczeniackie zachowanie a nie wine z mojej strony :D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś kick za stanie na respie tt powyżej 30 sec. Wcześniej dostałeś kilka ostrzeżeń. Nagle wchodzisz na serwer i mnie obrażasz. Za to dostałeś bana na 1h od Kingi. Gratuluje powodu skargi. Ewidentna zemsta. Adminki naszego serwera są bardzo lubiane na serwerze i nikomu nie przeszkadza ich głos a wręcz przeciwnie miło jest je usłyszeć. Skarga bezpodstawna ponieważ nie zgadza się z regulaminem. Pozdrawiam Averox

PS. popieram propozycje Gruffiego. Decyzja należy do opiekuna

Edytowane przez Averox
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 po 1. Kobieta przychodzi mutację od kiedy ? z tego co pamiętam to w szkole nie uczyli chyba że chodzisz/chodziłeś do jakiejś specjalnej to może po 2. nikomu nie przeszkadza jej głos tylko tobie więc nwm o co się sapiesz nie pasuje to zmień serwer proste :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże chłopie... Jak byś nie zauważył to jest Kobieta, a od kiedy płeć piękna przechodzi mutację?!!!

Nie wiem czy ty myślisz, bądź przypadkiem przy ostatnim " posiedzeniu w ubikacji" no po prostu wysrałeś mózg... 

Ja bym na miejscu administracji wyłoił przyzwoitego bana ;)

 

Jednym słowem: dno dna.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności