Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga na santos (t)


Masek

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Masek

2.Nick admina/gracza który zawinił: santos (t)

3.Admin/Gracz : Gracz 

4.IP/SID oskarżanego: #17 santos (t)  STEAM_0:0:1585634  46.151.136.95  Steam    KontoNEO

5.Data i godzina: 00:15   18.04.2015

6.Dowody (demko/screeny/świadkowie): 

pre_1429309132__santos.jpg


7.Opis sytuacji: Opisywać chyba dużo nie muszę - aktywny ban. 

Admini w grze nie reagowali na w/w sytuacje.

 

 


@@ Edit

Raczej nie trzeba być jakoś specjalnie inteligentnym, aby domyślić się, że jeśli piszę skargę i zaznaczam w niej, że admini nie reagowali, to jest to czas przeszły, a co za tym idzie mogli już wyjść.

Nie będę pisał nicków adminów bo to skarga na santosa, a nie na nich, ale kto był wczoraj i dzisiaj z adminów to wie ze tutaj o nim mowa (było ich kilku).

 

Co do "CZYSTY gracz (zbanowany zgadza się)", jeśli zbanowany to wchodząc na aktywnym łamie regulamin.

Wiem, że dla wielu z was santos to kolega i nie chcecie robić mu koło d***, ale nie ma świętych krów na serwerze i każdego obowiązuję jeden regulamin.

Twój "przyjaciel", próbował naciągać na kasę graczy CSC i sam Właściciel sieci nie życzy sobie, aby on tutaj grał na potwierdzenie zobacz jakie bany powinny zostać według Karola po resecie amx.

Tak, tak znajduje się tam link do bana Pana o którym mowa w tym temacie, więc jeśli twoje posty nie mają na celu niczego więcej niż poprawienie liczby (w tym momencie "14") pod twoim awatarem, to proszę cię oszczędź sobie czasu pisząc bezsensowne teksty.

Edytowane przez Masek
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhm, to straszne że pograł z wami CZYSTY gracz (zbanowany zgadza się) no istny armagedon :> Pomijając to wskaż mi przynajmniej jednego admina, który nie zareagował bo z nicków nie widzę ani jednego :/ Chyba Ci się w domku nudzi Pzdr.

 

 

EDIT.

Obu krzykaczy odsyłam do postu rolooo. Głupio wam krzykacze?! Jesteście idealnymi przykładami zawistnych polaków i tylko to chciałem ukazać moim postem i oczywiście jak zwykle udało się :) Pomyliliście czasy, PRL to już przeszłość koty :P Bez odbioru.

Edytowane przez Gerlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz czemu admini nie zareagowali? Bo żadnego na serwie nie było, tak wynika z tego ss. 

Co do gry santosa na aktywnym, mogę potwierdzić. Niestety raz w tym tygodniu widziałem go grającego. 

Dziś 17:57

08100229998083002509.jpg

 

Gerlo ty widzisz co piszesz człowieku? Gra ktoś na aktywnym banie czyli łamie regulamin. A ty jako admin, wnioskuję z rangi masz to w d*pie? Za takie podejście powinieneś otrzymać ostrzeżenie moim zdaniem. Chyba tobie nudzi się w domu. Nie pozdrawiam. Jak napisał Masek jak masz nabijać posty to nie strzęp klawy nawet. Odsyłasz teraz gdy post już się ukazał i każdy go przeczytał ;) Ty chyba nie ogarniasz za bardzo co czytasz i piszesz? 

Moim zdaniem Masek powinieneś podać nicki adminów.

 

Również domagam się bana dla santosa. Wiedział czym może grozić takie głupie naciąganie. Jeśli dalej będzie grał to obnaży tylko wasze poczucie sprawiedliwości. Miał świadomość tego co robi więc powinien ponieść konsekwencje. Jeśli on może grać na aktywnym to może najlepiej zróbmy res banów co? I co do vipa co z tego że go kupił? Kupił go już prawdopodobnie po tym jak zaczął naciągać ludzi, więc teraz wybłagał cię roloo żeby mógł grać bo mu przepadnie vip. 

 

 

sumie nie czitował tylko poszedł na inną sieć.. 

nie poszedł na inną sieć tylko najzwyczajniej się sprzedał. 

To będzie przestroga dla wszystkich. A Haze już niejednemu proponował założenie własnej sieci i prosił o finansową pomoc. Nie bądźcie głupi i nie dajcie się naciągnąć.

Edytowane przez Mako
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm więc sprawa wygląda tak santos do mnie pisał, przeprosił i pozwoliłem mu pograć bo nawet vipa kupił, muszę jeszcze teraz popisać z -_- jak sprawa bedzie wyglądać bo on w  sumie nie czitował tylko poszedł na inną sieć.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nikomu o tym nie mówić żeby sobie nie robić koło dupy, ale kit z tym oto powód dla którego Santos (t) dostał bana na forum oraz powinien dostać również na serwerze skoro lata na aktywnym KAŻDY UŻYTKOWNIK JEST RÓWNY! 

jrF61bm.png

Dodam tylko. że kolega santos współpracował z dobrze znanym HAZE, który robił wcześniej to samo co santos przed banem i teraz zastanówcie się czy taką mende chcecie na sieci trzymać. A tobie Gerlo mogę powiedzieć tylko tyle żebyś się nie wpie... pomiędzy wódkę a zakąskę jeśli nie znasz sytuacji. 

Tyle ode mnie dziękuje za uwagę. 

 

 

Ten Haze, to naprawde smieszny gosciu byl.

Wstyd i kompromitacja, az nie wierze ze Santos dal sie wciagnac w jego gierki.

Do pracy rodacy, a nie robicie "interesy" na forach XDDDDD

Widocznie niektórzy nie potrafią uczciwie zarabiać pieniędzy i posuwają się do takich czynów po prostu żałosne, mam tylko ukrytą nadzieję, że niektórym otworzy to oczy. 

Edytowane przez Evviva L'arte!
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nikomu o tym nie mówić żeby sobie nie robić koło dupy, ale kit z tym oto powód dla którego Santos (t) dostał bana na forum oraz powinien dostać również na serwerze skoro lata na aktywnym KAŻDY UŻYTKOWNIK JEST RÓWNY! 

jrF61bm.png

Dodam tylko. że kolega santos współpracował z dobrze znanym HAZE, który robił wcześniej to samo co santos przed banem i teraz zastanówcie się czy taką mende chcecie na sieci trzymać. A tobie Gerlo mogę powiedzieć tylko tyle żebyś się nie wpie... pomiędzy wódkę a zakąskę jeśli nie znasz sytuacji. 

Tyle ode mnie dziękuje za uwagę. 

 

Ten Haze, to naprawde smieszny gosciu byl.

Wstyd i kompromitacja, az nie wierze ze Santos dal sie wciagnac w jego gierki.

Do pracy rodacy, a nie robicie "interesy" na forach XDDDDD

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że santos był adminem i bardzo aktywnym graczem naszego DD2, to jednak nie rozumiem jego zachowania, mając tyle lat i iść za ideą innej osoby ( też grającej kiedyś u nas), to głupota w najwyższym stopniu. Santos, byłeś lubiany tutaj, a sprzedałeś się dla innych. Wiem, że tak wygląda reklama rozwijających się sieci, ale takiego zachowania nie popieram.  Nawet jeśli kupiłeś vipa i przeprosiłeś, to i tak nie zostajesz bez winy. Bez obrazy, ale to wygląda na to, że skoro kupił vipa to może grać.  Rolo, Karol zdecydujcie co dalej. Chcecie kogoś takiego u nas? / Czekamy na waszą decyzję. Mam nadzieję, że rozsądnie postąpicie w tej sprawie. 

Edytowane przez Justynka.
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Edytowane przez rolooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skarga przyjęta razem z -_- zadecydowaliśmy że gracz dostaje bana, gdy wbije na Aktywnym każdy Admin ma go zbanować w przeciwnym razie rangi będą odebrane.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności