Skocz do zawartości

Jakie Rolki?


【HaNyS】

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio przyszła mi ochota aby zakupić sobie Rolki teraz na lato ;) Rolki chcę takie bardziej do jazdy szybszej, nie że tam skakać czy triki jakieś robić tylko pierw ogarnąć dobrze jeździć, jakieś tam hamowanie itd oczywiście mają być na kauczukach moglibyście mi coś polecić do/za 300zł ? nie więcej :D. Chcę również aby dobrze układały się na stopie były wygodne i wytrzymałe wygląd wyglądem :). Z góry Dziękuję za propozycje.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz ktoś ma wysokie podbicie,  ktoś ma dziwne palce itd

dla każdego co innego XD

No tak hahaha :D

 

 

Dzięki bardzo ;) Na decathlonie zobacze jeszcze inne, ale te są ładne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę droższe,nie moge znaleźć takich które miałem ale podobne do tych.

Możesz w nich w sumie jezdzic normalnie,ale przeznaczone są głównie do streetu ('skakania) :D

Wiec kup i ucz się latać,dobra zajawka!

 

http://www.decathlon.pl/rolki-street-5-czarno-zote-id_8158632.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę droższe,nie moge znaleźć takich które miałem ale podobne do tych.

Możesz w nich w sumie jezdzic normalnie,ale przeznaczone są głównie do streetu ('skakania) :D

Wiec kup i ucz się latać,dobra zajawka!

 

http://www.decathlon.pl/rolki-street-5-czarno-zote-id_8158632.html

O kurde to te agresywne to trochę za mocno poleciałeś :D, może jednak coś innego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kosztują ponad 500 zł ale sa naprawde fajne :D

 

http://k2.strefamarek.allegro.pl/rolki-k2-athena-80-2015.html?p=59688349.59711371

 

nie polecam ci kupowac na tych plastikowych kółkach xd ja sam je miałem i ciulowo się jezdzi, przez nie mialem 2x mocno kolano rozwalone a potem gdy zakupilem na gumowych to dorazu lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

siemka,

też w temacie rolek, a dokładniej zastanawiam się nad tym, by kupić kask. Przeglądałem różne w stacjonarnych sklepach i internecie. Wiadomo, w tych online można czasem sporo zaoszczędzić. Minus, że nie obejrzysz, nie dotkniesz itp. I właśnie ja mam taki problem, znalazłem naprawdę spoko kask (i co najważniejsze w całkiem spoko cenie) http://niecodzienni.pl/kask-rolkarski-rollerblade-urban-czarny-id-3963ale nie wiem czy jest tak dobry, na jakiego wygląda i jak się prezentuje ten materiał "na żywo" Może ktoś z Was miał już do czynienia z tym producentem i zna się trochę na temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kaskiem niekoniecznie, ale spotkałem się już z tym sklepem i odradzam w nim zakupy. Musiałem wysyłać potwierdzenie przelewu mailem, bo po 2 tygodniach od transakcji otrzymałem informację, że pieniądze nie wpłynęły. Dopiero wtedy, gdy temu zaprzeczyłem, wysłałem wspomniane potwierdzenie, rozpoczęła się realizacja wysyłki. Żadnych przeprosin nie otrzymałem - zupełnie jakby była to normalna sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do jazdy szybszej. Ogólnie polecam kupić rolki do jazdy rekreacyjnej na sam początek. Ogólnie znam się na rolkach tylko niestety ja poszłam w w kierunku freestyle i jazdy agresywnej. Ogólnie moje pierwsze rolki kupiłam w decatlonie, były do jazdy rekreacyjnej. Nie proponuje kupować rolek do jazdy szybkiej dopóki nie masz opanowanych zdolności jak hamowanie bez hamulca tylnego i np w razie paniki wyminiecie kogoś. Polecam Ci Zakupić do tego ochraniacze na dłonie bo zapewne możesz się gdzieś wywrocic. Ymmm ... Jak wrócę do domu to mogę Ci poszukam takie rolki ale nie polecam kupować w ciemno bo każde rolki powinny być dopasowane do twojej stopy plus w dodatku o jeden bądź dwa rozmiary większy żeby Ci palcy nie obilo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności