Skocz do zawartości

Reklamy..


Tymbarkowa :3

Rekomendowane odpowiedzi

Siemango xD

Mam taki mały problem..

3 dni temu brat wgrał mi na laptopa windowsa 7, no i wszystko pięknie ładnie gdyby nie jedna rzecz. Kiedy wchodzę w przeglądarkę (chrome) non stop wyskakują mi reklamy, no idzie szału dostać jak cała strona zawalona jest reklamami.. Dodam, że mam AdBlocka, działa prawidłowo etc.

Noo i jeszcze jak weszłam w ustawienia i rozszerzenia zauważyłam takie coś : http://zapodaj.net/f867c8b769bac.png.html

Wydaje mi się, ze to może być problemem tylko że ani wyłączenie tego, ani całkowite usunięcie nie pomaga bo przy wyjściu z przeglądarki i ponownym wejściu automatycznie to znowu się pojawia..

 

Może ktoś z was mi pomóc coś z tym zrobić? Bo przy tych reklamach naprawdę idzie nerwicy dodstać xD 

Edytowane przez Tymbarkowa x3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest hm.. jakby to określić. 'legalny robak' jako rozszerzenie. Po prostu zwykły robak, który bd Cię nękał otwierał reklamy, strony z reklamami i inne gówna. Musisz usunąć całkowicie przeglądarkę normalnie + z rejestru. Wyczyścić pamięć podręczną i cookie przeglądarki ccleanerem.

 

Polecam tutaj: http://usunwirusa.pl/reklamy-browse-pulse/

Polecam 2: http://www.adware-remove.com/pl/Usuń-usuwanie-wirusów-Przeglądaj-puls-reklamy/

Polecam również program: "AdwCleaner"

 

@EDIT @down/up: To polecam zrobić to co napisałem i podałem i wysłałem i i i i i i tak

Edytowane przez SzeregowiecPL
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź adwcleaner'em przeglądarkę, jeśli to nie pomoże zobacz skąd masz te dodatkowe okienka/reklamy. Wpisz nazwę w googlach i na pewno będzie "how remove...".

Jeśli to nie pomoże usuń całkowicie przeglądarkę. Nie wystarczy "odinstaluj", gdyż tego typu robaki zapisują się również w dokumentach/pamięci.

Ja raz miałem w chromie robaka, który był przypisany do mail'a, którym się logowałem. Niby format zrobiony, a tu taka przykra niespodzianka, że musiałem tak czy siak, szukać rozwiązania w necie ^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem ten problem co i wy. Rozwiązanie jest banalne.

Ściągnijcie antywirusa Comodo przeskanujcie kompa, zaktualizujcie filtry ad blockera. 

Przy instalacji Comodo zainstaluje wam przeglądarkę Chromodo, takie google chrome specjalnie przerobione i chronione przez antywirusa. W tej przeglądarce nigdy nie będziecie mieć reklam.

Zapewne macie solution real czy jakoś tak. 

Edytowane przez Mako
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem to samo, ściągnij avast antywirus premier, może być próbna wersja i włącz pełne skanowanie systemu. Po zeskanowaniu i usunięciu zarażonych plików zrób jeszcze jedno skanowanie podczas uruchamiania systemu. Mi to pomogło.

Mi czasami nadal instalują się te "legalne robaki" ale gdy je usuwam zrozszerzeń przeglądarki to reklam nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Wyjaśnione

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności