Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE][PRZYJĘTE]Podanie - Bleteczka.


Bleteczka

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Ble[T]eczK'a -*_ SkiStr3akK


2. Imię: Łukasz


3. Wiek: 18


4. Znajomość Amx (0/10): 7,8/10


5. Mikrofon (Tak/Nie): Oczywiście jest.


6. Składka (Tak/Nie): Zakupie vipa sms'em ale dopiero za 10-12 dni (nowy tel i oprany).


7. Link do swojego GT: http://www.gametracker.com/player/Ble%5BT%5DeczK%27a%20-*_%20SkiStr3akK/31.186.82.184:27691/


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Zacznijmy od tego że jednego wymagania nie spełniam.. oczywiście chodzi tu o godzinki - kilka brakuje. Administracja, jednak pilnie szuka kolejnych adminów. Z tego co polaczek mówił - Kitol zgodził się na podanko.Jeżeli uczęszczasz na serwerze co dziennie na pewno razem graliśmy widać to po GT codziennej gry. 


Na forum jak najbardziej staram się udzielać, podania, gry, zabawy - myślę że dałem się poznać. Chcę pomóc swoją osobą w poprawnym rozwijaniu się tego serwera. Lubię łapać czitów na serwerze, wrzucałem kilka demek na forum (100% zbanowanych) - z miejsca dziękuję UBT(głównie Natalia) za szybkie rozpatrzenie zgłoszeń.


Staram się pomagać wszystkim graczom, myślę że mam dobry kontakt zarówno  z administracją jak i z społecznością graczy. 


9. Czy posiadasz STEAM (Tak/Nie). Jeśli tak, podaj Steam_ID:  Tak posiadam, STEAM_0:0:1050634 .


10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: W zależności od dnia 1-4h :).


11. W jakich godzinach grasz (Dni robocze, weekendy): Często gram w godzinkach porannych i to na pewno jest duży +. Oczywiście popołudniu i wieczorem również.


12. Staż w grze Counter-Strike 1.6: 5-6 latek.


13. Czy byłeś już adminem? (Tak/Nie): Posiadałem admina na niezliczonej ilości serwerów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za okresem próbnym.

Popraw godziny niby 10, a tyle znaczy.

I szczerze ? Ja z Tobą nie porozmawiałem nawet chwile, więc Cie za bardzo nie znam (nie wiem, z 2-3 zdania zamieniliśmy), ale po tych zgłoszeniach wiem, że będziesz dobrym adminem, jednak adminowanie to nie tylko banowanie za czity (nie mam pojęcia czemu ludzie piszą w podaniach " lubię łapać czitów" "cziterów jest dużo, adminów nie ma"), ale kultury też pewnie będziesz potrafił dotrzymać.

Wymagania w większości spełniasz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za okresem próbnym

- godzinki

+ aktywny

+ brakuje adminów

+ trochę Cię znam z ts i parę minutek z FFA i sądzę, że jesteś ogarnięty

 

 

 

@Polaczek heheh xD Już edytowałem posta minutę po twojej edycji xD

Edytowane przez JamesRodriguez
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, sam zaproponowałem mu napisanie podania, ponieważ uważam, że byłby dobrym adminem u nas na serwerze. Brakuje mu tylko godzin, ale szybko je nadrobi. Często widuję go grającego z rana.

 

@James Sorry, ale widuję go ostatnio częściej niż Ciebie :P

Edytowane przez polaczekkkkkkkkkk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tak, amx, dosyć często gra, składka jak dojdzie jeszcze lepiej, wiek na plus, i oczywiście zgłoszenia cziterów dobrze świadczą o umiejętności poznawania czitów. Godziny szybko nabijesz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności