Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie - Sa[S]'oWy.


SaS'owy

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:  Sa'oWy.


2. Imię:  Grzegorz


3. Wiek:  23 lata.


4. Znajomość Amx (0/10):  1,5 / 10 


5. Mikrofon (Tak/Nie):  Tak.


6. Składka (Tak/Nie):  Raczej nie, chociaż może się zmienić. 


7. Link do swojego GT:  http://www.gametracker.com/player/Sa%5BS%5D%27oWy./31.186.82.184:27691/


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:  Jestem odpowiedzialną osobą, która większość wolnego czasu spędza w cs'ie, duża ilość graczy na pewno mnie kojarzy i mam z nimi dobry kontakt. Chciałbym zostać adminem ponieważ lubię nowe wyzwania i chcę próbować nowych rzeczy. Moim atutem jest przede wszystkim duża liczba godzin spędzanych na serverze.


9. Czy posiadasz STEAM (Tak/Nie). Jeśli tak, podaj Steam_ID:  ZAKUPIONY STEAM ID:  STEAM_0:0:821545


10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:  3-7 h w zależności od wolnego czasu.


11. W jakich godzinach grasz (Dni robocze, weekendy):  Gram jeśli mam czas, w weekend od rana do godzin popołudniowych (z przerwami), a w dni robocze, jeśli tylko mam czas, ok 2-5 godz dziennie.


12. Staż w grze Counter-Strike 1.6:  ok 9 lat.


13. Czy byłeś już adminem? (Tak/Nie):  Tak, dawno temu.


Edytowane przez SaS'owy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że jest mało adminów to jestem na nie

Powód ? Nie spełnione wymagania, wymagane 10 postów, ma 2. Napisałeś "Moim atutem jest przede wszystkim duża liczba godzin spędzanych na serverze." jakoś tego nie widać 46h to nie jest dużo i nie jest to imponująca ilość godzin (ja tyle w tydzień moge nabić tak wiem no life xD).

 

 

EDIT

@Kitol

To co oni robią to sie zwie nabijanie postów bez sensu.

Edytowane przez SANEPID :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden napisał, reszta powtórzyła. Dla czego mówicie, że niska aktywność na serwerze jeśli gra 2-5h dziennie (więcej niż niejeden administrator).

 

@Koala

Po 2- Godziny teraz 30, fakt nie ciężko nabić, ale cóż niektórym czasem ciężko, więc może tak zmniejszyć o 10h do 20 ?

Sam chciałeś zmniejszyć wymagania do 20h, a teraz mówisz, że 50h Ci nie imponuje.

 

 

To co oni robią to sie zwie nabijanie postów bez sensu 

 Czy ja coś wspominałem o postach ?

Edytowane przez KiToL
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po części się z Kitolem zgodzę. Widzę tego pana co dziennie na serwerze, wydaje się kulturalny. Po częsci dlatego że jestem za okresem próbnym (tak):

 

-amx( kilka komend to na prawdę nie dużo do nauki)

-wiek

-Duuuża aktywność

 

 

Minusem jest niestety forum, steam i składka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obecnej chwili każda ogarnięta osoba przyda się w pomocy na serwerze, z czasem pokaże czy warto było dać szansę tym osobom. Jestem za okresem próbnym, ale postaraj się nadrobić aktywność na forum oczywiście w rozsądny sposób. Co do Twojej aktywności i wypowiedzi poprzedników to nie wiem gdzie są czy też byli na serwerze, ale ja widuję Cię często.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 nie jest to imponująca ilość godzin

Od kiedy ilość godzin ma być imponująca? Spełnia wymagania, bywa ostatnio na serwerze. Aktualnie jest (jeszcze) nie wiele adminów, dlatego jeżeli macie coś do danej osoby to o tym wspomnijcie szczerze, a nie ukrywacie:

 

Slaba aktywnosc na serwerze jak i na forum, brak steam. Na nie.

 

 

Mała aktywność na forum jak i na serwerze do tego brak steam jestem na nie.

 

pre_1430048102__gametrack.jpg

 

 

Słaby amx, mała aktywność na forum, słabe zainteresowanie serwerem- jestem na nie.

 

Zainteresowanie serwerem? Ma zbierać znaczki z logiem CSC FFA?

 

Jestem na tak, bo przydadzą się admini, a on gra od dłuższego już czasu.

Na okres próbny, by nadrobił aktywność na forum.

 

@Vendetta

 

Ludzie grają na serwerze, nie na forum.

Obowiązek przebywania na forum jest dla administratora - czyli równie dobrze może tą aktywność nadrobić w trakcie sprawowania roli admina.

Aktualnie jest nie wiele osób, którzy pilnują porządku na serwerze, dlatego oczywistą rzeczą jest stawianie dobra serwera ponad forum.

 

@Vendetta #2

Dlaczego w wymaganiach jest wspomniane o ilości postów? By gracz przynajmniej był już zarejestrowany na forum i wiedział co się na nim dzieje. Lepsza jest aktywność na serwerze, niż aktywność na forum nie uważasz? Co da napisanie 10 postów na forum? Czy jest to równoważne z godzinami na serwerze?

Sam kiedyś też gadałem, że forum jest nie wiadomo jak ważne itd. Szczerze? Dla mnie użytkownik, który pisze sensownie a rzadko, jest lepszy niż spamujący na lewo i prawo.

Nie ma sprawy, możemy nie przyjmować kolejnych administratorów, tylko Ty się zajmujesz serwerem? Ty będziesz pilnować go przed ludźmi, którzy psują na nim atmosferę i odrzucają graczy? Może będziesz wyrabiać normę: swoją aktywność + jego? Może zobaczysz przynajmniej jego gametracker? Może zamiast 73min zaczniesz grać 289+73 ? (wynik z wczoraj)

http://www.gametracker.com/player/Vendetta/31.186.82.184:27691/

http://www.gametracker.com/player/Sa%5BS%5D%27oWy./31.186.82.184:27691/

Chcę przyjmować administratorów, którzy spełniają wymagania by pilnowali chociaż przez okres próbny porządku, aż sytuacja się nie unormuje.

Jeżeli na serwerze nie ma żądnych skarg, to kto z graczy zobaczy jego aktywność na forum? Jeżeli jej faktycznie nie nadrobi - wyleci. (administrator musi po okresie próbnym spełniać wymagania, by został przyjęty)

"Okres próbny jest okresem w którym gracz posiada uprawnienia administratora, jednakże opiekun nie jest do końca przekonany jego umiejętności czy działalności". ~ Moja własna definicja, gdyż nigdzie nie znajdziesz w wikipedi czym jest okres próbny na CSC

Jeżeli ktoś posiada coś do poprawy, co jest mało ważne w życiu serwera - w tym przypadku forum, a serwer potrzebuje nowych administratorów to czemu mamy go na ten próbny okres nie przyjąć? Są na niego skargi? Nie lubicie się? Wyzywa innych? Łamie regulamin? Coś nic na ten temat nawet nie napisaliście, dlatego też uważam że taki gracz może zostać administratorem na okres próbny - aż wszystko uzupełni oraz każdy będzie wiedział w stu procentach, że się na to stanowisko nadaje.

 

Moja polityka: Brakuje ludzi, bierzemy wszystkich, którzy spełniają wymagania i nie ma na nich skarg, część która się sprawdzi zostaje, druga część która nie podoła a chciała spróbować (i spróbowała, bo przez tydzień-2tygodnie pilnowała serwera choć w najmniejszym stopniu) - wylatuje.

 

Dlatego też opiekunowie czekają na opinie administratorów i graczy - tych, którzy są aktywni i wiedzą co się na serwerze dzieje.

Przepisywanie podania to głupota i spamowanie - umiem czytać, Kitol również, dlatego komentarze pokroju

- składka

- amx

co wynika z samego podania to dla mnie SPAM.

 

"Aktywność jest najważniejsza, ale zauważ co się dzieje, zgłaszają się gracze którzy mają okazję dostać admina bo "potrzebni są admini - zawsze taka odpowiedź".

 

- przepraszam bardzo, czy ktoś źle na tym wyszedł? Jeszcze nie zauważyłem by były jakiekolwiek skargi na tych graczy. Spełniają wymagania, to ich bierzemy, co w tym dziwnego? Grono administracyjne to nie tylko grono przyjaciół/przyjaciółek tylko zbiorowisko graczy, którzy grają na serwerze i chcą pomóc w jego uporządkowaniu.

 

Zauważ jak jest z powerem (nie wiem czy gra na innych nickach) dostał admina a zobacz jego GT:"

 

- Dostałeś administratora i patrzę na Twój GT. Nie jesteś ideałem, dlatego takie uwagi zostaw w prywatnej wiadomości dla opiekuna.

Power gra już od bardzo długiego czasu na serwerze, może zobaczysz jakie były komentarze pod jego podaniem? Hmm..? Ile było głosów negatywnych? Ktoś powiedział NIE, bo mało gra?

Jest on dla pomocy

 

 

"Zrobisz jak uważasz ale proszę nie róbcie przedszkola. Gracze odejdą jak admini szukani na siłę zaczną wariować."

 

Dlatego wymagania nie zostały obniżone.

Spełniałeś je, wariujesz? Nie

Inni je spełniają, wariują?

Ktoś nie ma 10 postów na forum - wariuje na serwerze, gdzie administratorzy sami mówią że są problemy z innymi adminami? Coś się stanie jeśli nadgoni aktywność w ciągu dwóch dni (tyle wystarczy..)? Lepiej już kogoś przyjąć, skoro go potrzebujemy czy lepiej znów poczekać tydzień tylko dlatego, że ma forum na głowie?

 

Rozumiem Twoje obawy, ale ja też wiem co robię mówiąc "tak" pod aktualnie każdym podaniem. Na Kitola nie mam żadnego wpływu, ma swoje zdanie i tutaj nie staram się go przekonywać. Uważa podobnie - z tego co widzę po zaakceptowanych podaniach.

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za okresem probnym, poniewaz wasze 10 postow mozna nabic w 10 min i tak robil nie jeden co wstawial podanie. Na serwerzze jest mala ilosc adminow, gdyby nie to dalbym "NIE". Musisz nadrobic forum oraz dobrze bedzie jak kupisz steam. Co do AMX nie trzeba duzo mowic banalna rzecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- aktywność na forum - 2 posty,

- znajomość amx

- składka

 

 

Jestem na nie. Dlaczego? Adminów jest mało ale czy mamy brać ich hurtowo? Ma dwa posty na forum, admin to nie tylko serwer ale i forum.

 

Tak długo kandydat jest na forum u nas:

 

  • Czas na forum2h 20m 36s

 

Edit:

Shadow:

Rozumiem że serwer jest ważny ale jakim kosztem? Zgłasza się gracz który ma dwa posty na forum w tym jedno podanie a Ty jesteś na tak? Ty jesteś opiekunem ale nie róbmy przedszkola.

Skoro forum jest obowiązkowe dla admina to dlaczego jest w wymaganiach ilość postów?

Aktywność jest najważniejsza, ale zauważ co się dzieje, zgłaszają się gracze którzy mają okazję dostać admina bo "potrzebni są admini - zawsze taka odpowiedź". Zauważ jak jest z powerem (nie wiem czy gra na innych nickach) dostał admina a zobacz jego GT: http://www.gametracker.com/player/power%20of%20a%20thousand%20GODS/31.186.82.184:27691/

 

Zrobisz jak uważasz ale proszę nie róbcie przedszkola. Gracze odejdą jak admini szukani na siłę zaczną wariować. 

Edytowane przez Vendetta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem na nie, często niby grasz a ja cię średnio kojarzę, mała ilość postów na forum, to że są potrzebni admini nie powinno oznaczać, że każdy ot tak może sobie podanie złożyć i zostanie ono przyjęte(wtedy to ja bym złożył:), chociaż Koala ty byś mnie poparł prawda?:)).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz "ładną" aktywność na serwerze + wnioskując po kupnie steama - zależy Ci. Dostaniesz okres próbny (2tyg.) i chcę abyś w tym okresie wykazał się, oraz nadrobił forum.

Jeśli będziesz miał jakieś wątpliwości co do amx, to śmiało możesz do mnie "walić".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.


Twoje podanie zostało przyjęte. Okres próbny.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Edytowane przez KiToL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności