Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Nieogarnięty Admin...


Infernal

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Infernal

2.Nick admina/gracza który zawinił: Emin3m
3.Admin/Gracz : Admin
4.SID/IP oskarżanego: 46.149.218.140
5.Data i godzina: 26.04.2015, 11:32;
6.Dowody (demko/screeny/świadkowie): BRAK
7.Opis sytuacji: A więc dzisiaj grałem sobie jak zwykle w CS na serwerze COD 350LVL...Grałem z 2 godziny...Mapa:De_Westwood...Koło godziny 11:30 dostałem bana za ,,Kampienie na respie"...Oczywiście takiej sytuacji nie było...I chciałem to sprawę rozwiązać z adminem, który mi to dał...Szanowny Admin dał mi perm bana za wchodzenie na aktywnym...Bez wyjaśnienia sytuacji...Proszę ogarniętych ludzi o UNBANA i danie ostrzeżenia dla Admina lub nawet degrada...Bo adminów jest sporo i to bardziej ogarniętych od niego...Emin3m nie nadaje się na status admina...
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby...Z Góry Dziękuje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zrobił dobrze.
Poza tym brak dowodów=zamknięciem :)

No właśnie, jeśli dostanę bana np. za coś takiego to zbieram dowody, żeby adminowi udowodnić, że nie miał racji.A jeśli nie masz dowodów no to przykro-brak UB.

Edytowane przez Buu_szeK™
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, dostałem na u@ kilka razy informację iż kampisz na respie więc w końcu dostałeś bana na 30 minut, potem mimo bana wchodziłeś na serwer, ostrzegałem Cię 3 razy, że za wchodzenie na aktywnym banie jest perm mimo to wciąż wchodziłeś przez co dostałeś perma. Potem gdy znów byłem na serwerze na mapie "lidl" znowu wchodziłeś na aktywnym banie i namawiałeś do wypowiedzi w skardze na mnie. Moim zdaniem zrobiłem dobrze, a Ty nie powienieś dostać UB za wchodzenie ciągle na aktywnym banie. Tyle z mojej strony. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ban aktywny to nie jest bo gracza wyrzuci ja rozumiem jeśli ktoś dostanie perma a wchodzi na serwer i gra i tyczy się to też innych banów ze jesli jest zbanowany i gra czyli to jest aktywny a jeśli wejdzie i go wyrzuci to co to za aktywny :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokłądnie tak banujesz graczy bez weryfikacji, gdy napisałem ci że ludzie z ct kampią na respie nawet nie chciało ci się wejść na spect żeby zobaczyć kto tylko chciałęś ode mnie całych nicków, więc tu jest twój błąd bez weryfikacji dajesz bany graczom nie chce ci sie nikogo sprawdzać. Popełniłeś błąd moim zdaniem takich adminów powinno się wyrzucać ze stanowiska odrazu ! A dla infernala ub chcemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem mu kilka razy by nie wchodził na serwer jeśli ma bana, a on mimo to cały czas wchodził co jest jednoznaczne z wchodzeniem na aktywnym banie, nie ogarniasz to Ty CSI HARDI BASS, zgaszasz ludzi na u@ a potem masz pretensje o to iż dostają oni bany, po co zgłaszasz więc? Ogarnij się chłopie bo chyba nie wiesz po co jest u@, do tego obrażałeś dziś założyciela serwera gdy serwer na chwilę padł, zwracasz się bez kultury do graczy i adminów. Co do Infernala ban słuszny i nie zasługuje na UB. Niech się nauczy że bana trzeba odczekać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do bana z powodem "Aktywny" to on jest słuszny wszedł jak trwał jego inny ban. I ktoś napisał tu, że admin Emin3m nie wchodzi na spect nie sprawdza w tym się akurat zgadzam sam byłem ofiarą tego, że ktoś pewnie napisał na mnie, a Emin3m grając sobie walnął ss, żeby mieć po prostu spokój.

I nie piszcie mi, że ja się nie znam na pracy admina, bo sam go mam na innej sieci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musze wchodzić na spect by kogoś obserwować, gdy mnie ktoś zabiję to obserwuję osoby podejrzanę o czitowanie a często są przy tym inni admini i pytam czy robić ss'y więc jeśli nie tylko ja tak uważam ale inny admin też to dla pewności robię ss'y.

Edytowane przez Emin3m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniasz ze neobans sam wywala zbanowanych graczy? Przykładowo dostaniesz ssy i zeby mieć wycinek z co soli musisz wejść na serwer i wchodzisz na 5 sek i mam Ci wlepic za aktywnego? Tego chcesz?

Edytowane przez kamil11311
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On nie wszedł raz tylko cały czas wchodził do gry i dochodził do teamów i otrzymał 3 ostrzeżenia by nie wchodził na aktywnym banie więc w końcu dostał perma po trzech ostrzeżeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emin3m tu nie chodzi o to,że dałeś mu bana za aktywnego, bo to mnie nie interesuje. Poparłem jego skargę dlatego iż chciałem sprawdzić czy po moim napisaniu ci na u@ że ktoś stoi na respie, nie sprawdzając tego odrazu zbanowałeś. Admin tak nie postępuje... zawsze za każdym razem każdy admin po napisaniu przez gracza na u@ że ktoś czituje czy stoi na respie powinien to sprawdzić ... A ty wolisz sobie grać niż wejść na chwile na spect i sprawdzić. A twoja zemsta w moim podaniu była bezbłędna haha, i ty się podajesz na 20 latka ? ... Nawet na mikro się nie odzywasz bo na bank nie masz 20 lat. Uważam,że Infernal powinien dostać UB Dodam iż wcześniej napisałem ci,że na respie ct siedzi dwóch kamperów co mapę, po czym kazałeś mi podać konkretne nicki których nie zapamiętałem, sam jako gracz musiałem wejść na spect byś ty mógł sobie spokojnie grać, nie sprawdzać ich tylko odrazu zbanować.

 

 

I ponury również dobrze mówi, moim zdaniem również wejście na serwer to nie jest granie na aktywnym banie bo on co prawda wszedł do teamu ale nie miał możliwości gry bo go wyrzucało, i tylko chciał wyjaśnić sytuację ...

Edytowane przez -_-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
L 04/26/2015 - 11:28:24: [adminchat.amxx] Chat: "CSI |HARD| |BASS|<9><STEAM_ID_LAN><>" chat " infernal kampi na respie"
L 04/26/2015 - 11:28:58: [adminchat.amxx] Chat: "CSI |HARD| |BASS|<9><STEAM_ID_LAN><>" chat " infernal na respie kampi"

Tylko on pisał, nikt inny nie zgłaszał Infernala, więc jak mogło pisać więcej osób?

 

PS: Najpierw banuje się amxbans, a dopiero potem przez neobans ^ ^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie ma co przedłużać, tak jak wspomnialem wcześniej, na U@ zgłosił to tylko jeden gracz, a nie wielu, a admin tego nawet nie sprawdził (tak wynika z tego co pisze), więc skarga słuszna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności