Skocz do zawartości

Płyta główna.


Paweł.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim jestem w poszukiwaniu płyty głównej podobnej do tej: http://www.agito.pl/plyta-glowna-asus-m2a74-am-se-m2a74-am-se/pd/E0P53BBBM/a w szczególności zależy mi żeby na owej płycie głównej znajdowały się gniazda pamięci RAM DDR2, procesora [takie samo jak na tej płycie] lub intel 1150 [procesry celeron, pentium IV dual core i3 i7] oraz gniazdo PCI-E 16x polecicie coś? bo tego modelu niestety nigdzie nie mogę znaleźć  :helpsmilie:

Osobą, które mi pomogą odwdzięczę się jakoś :D z góry dzięki ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procesory i7 nie są dual-core tylko quad-core i nie obsługują DDR2 pamięci.

 

 

 

intel 1150 [procesry celeron, pentium IV dual core i3 i7] oraz gniazdo PCI-E 16x

Rozumiem ,że szukasz pod socket 1150, jeżeli tak to napisz przedział kwotowy, a jak nie to napisz dokładnie jaki masz procesor lub dokłądniej sprecyzuj pytanie 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procesory i7 nie są dual-core tylko quad-core i nie obsługują DDR2 pamięci.

 

 

 

Rozumiem ,że szukasz pod socket 1150, jeżeli tak to napisz przedział kwotowy, a jak nie to napisz dokładnie jaki masz procesor lub dokłądniej sprecyzuj pytanie 

Jestem w posiadaniu niezwykle mocnych procesorów intel celeron i intel pentium IV [mają takie same gniazdo (czyt. socket LGA 775, zapominałem dodać)] to, że procesory i7  i quad-core nie obsługują to nawet nie wiedziałem [dual-core obsługuje ddr2 :D], ale tak czy inaczej szukam płyty głównej do 300 maksimum 350 zł.. 

Edytowane przez Evviva L'arte!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, znalazłem jeszcze płytę HP, ale za 69 zł http://allegro.pl/nowa-plyta-hp-dc5850-ms-7500-am2-461537-001-fvat-i5163749708.htmlxD może się na nią zdecyduję albo na tą, którą ty proponujesz, jeszcze nie wiem, ale wielkie dzięki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Wyjaśnione, dzięki za pomoc jeszcze raz :D

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności