Skocz do zawartości

Ram Pam Pam.. Do kiedyś :*


Tymbarkowa :3

Rekomendowane odpowiedzi

No i tak.. nadszedł już czas na mnie.

Ostatnio zrezygnowałam z posady admina ze względu na brak czasu i po części braku chęci do gry.. Zaczyna się robić coraz cieplej więc na kompie mało bywam. Cs towarzyszył mi od dawna jednak pora skończyć z grami i zabrać się do życia ; )

Mam zamiar szukać jakiejś dorywczej pracy, żeby mieć już "coś swojego" a nie ciągle żerować na mamie czy bratu (już narzekają że ciągle od nich pieniądze wymuszam xD) 

Tak samo chce więcej czasu poświecić mojemu chłopakowi ( nie nie zaprosimy was na wesele :D)

Na FFA poświęciłam przeszło półtora roku i był to moim zdaniem jak najlepszy czas, poznałam tutaj wielu świetnych ludzi, których nigdy nie zapomnę, tutaj pierwszy raz miałam okazje bycia adminem za co bardzo dziękuje.

Jeśli chodzi o forum.. cóż tutaj również poznałam wiele sympatycznych osób oraz miałam okazje wykazać się jako redaktor, za co również dziękuje:)

Mam nadzieje, że będziecie mnie wspominać z tych pozytywnych rzeczy, a nie tych negatywnych bo wiadomo różnie bywało.

Nie będę się już więcej rozpisywać, na koniec tylko chce pozdrowić kilka osób:

 

 

-_- (Karoleg) - dziękuje za danie mi szansy i wykazania się jako redaktor, stworzyłeś tutaj coś genialnego i mam nadzieje, że z dnia na dzień CSC będzie coraz bardziej popularne ; )

 

Kitolek - z Tobą raczej kontakt mi się nie urwie, pamiętam Cię od początku mojej gry na FFA i kiedyś nie pomyślałabym, że będziemy tworzyć internetowe małżeństwo xD dziękuje za niejednokrotna pomoc w sprawach związanych z serwerem jak i sprawach prywatnych. Jesteś świetnym opiekunem, adminem i przyjacielem : ) może uda się nam czasem jakiegoś mixa jeszcze zagrać :)

 

S}{adow - człowiek sukcesu ! Dziękuje za danie szansy bycia adminką na FFA, mam nadzieje, ze przez ten czas Cie nie zawiodłam. Pamiętaj, bądź zawsze sobą i nie zmieniaj się to wiele w życiu osiągniesz :)

 

Rolooo - z Tobą też raczej kontakt mi się nie urwie, niby nie znamy się aż tak długo a zachowujemy się jakbyśmy byli najlepszymi przyjaciółmi od dawna :) dziękuje za wieeele rozmów - tych głupkowatych i tych poważniejszych. A no i nie przejmuj się (wiesz o co chodzi) szkoda nerwów Smerfie ! :* 

 

Fakel - zboczuch jeden ;x mam nadzieje, ze następnym razem jak będziesz w Korbielowie to uda nam się iść na to piwerko :D pozytywny człowiek z Ciebie, ale już nie dam Ci rozmawiać z moją mamą nie myśl sobie ! :D

 

Koala - najlepszy Misiek na całym CSC ! Dzięki za te głupkowate rozmowy na u@ albo steam :D z Tobą to zawsze jakieś tajemnice miałam :D i nie wypieraj się już tyle, ze nie jesteś najlepszym adminem bo jesteś i koniec ! :*

 

Polaczekkkkk - lovelasku Ty <3 ciągle śmieje z tego naszego "romansu" xD i ukrywania się przed Gruffim xD ahahaha no mega pozytywny gość z Ciebie :* powodzenia w życiu ! :)

 

Saphiree - nie wiem czy to przeczytasz ale jakaś mała szansa jest na to. Śmieszku Ty :D przy Tobie nie da się być poważnym :D a jeszcze jak się dobierzesz z Fakelem to już wgl xD

 

rewoX  - mordka prawilna :D i oszust ! Obiecałeś grać z nami mieszańce w 1.6 a po tygodniu usunąłeś ;c foch do końca życia za to ! Powodzenia w tym Twoim GO ; )

 

Shanell - pracusiu jeden ! Odezwij się tam czasem do mnie :) powodzenia z Michałem i dalej walcz o swoje zacna dziewucho :D

 

Omega * - Ty podrywaczu Ty ! Ale cienias z Ciebie to jest, na DD2 ciągle Cię biłam :D nie ćpaj więcej albo zmniejsz dawkę bo zaczyna Ci odbijać :D:*

 

Madri - następny podrywacz :D jak się mi net ogarnie to w końcu zagram z Tobą tego mixa nooo ! :*

 

Damian - z Tobą to rożnie bywało ;> ale wiem jedno, już na zawsze będzie postrzegany jako największy podrywacz :D i z tego co widzę to nie tylko FFA ale całego CSC xD

 

Czaki - ojj mordko, niby taki młody a dojrzalszy niż nie jedna osoba :) powodzenia na rybach :D

 

E'k - sąsiedzie ! Trza się w końcu styknąć na soczek bo ileż można nawijać przez ts :D

 

 

Przepraszam jeśli o kimś zapomniałam - mam nadzieje, ze mi to wybaczycie :*

Na serwery będę czasem wpadać jak się znajdzie czas.

Pozdro ziomeczki !

 

@Mashiro noł problem zdj z wesela będzie :D

@ Kitol Kochanie nie puacz ! :*

@ Koala nie bądź śmieszny :D

Edytowane przez Tymbarkowa x3
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za ciepłe słowa.

Mam nadzieję, że mimo wszystko znajdziesz czasem czas by pograć na FFA czy jakiegoś mieszańca :)

 

Powodzenia, trzymaj się!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć i powodzenia, nawet mnie na ślub nie zaprosisz ? Syna swojego nie zaproszisz ? :c.

Wbij jeszcze kiedyś na FFA jak znajdziesz czas, sie pośmiejemy :P

 

P.S. Nie kłam już tyle, najlepszy nie byłem, Ty byłaś :)

 

@Kinga przecież ja piszę to co myślę, to że Ty masz inne zdanie to nie moja wina xD

Edytowane przez SANEPID :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh Tymbark,

mimo że nie znaliśmy się prawie w ogóle, podsłuchując Twoje rozmowy z innymi, wywnioskowałem, że jesteś bardzo pozytywną i ciepłą osobą :D . Życzę powodzenia w życiu, aby wszystko szło po Twojej myśli. :) No i może, do zobaczenia kiedyś na cs'ie, bo fragów brak, hihihi :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności