Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie Pride


Pride

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Pride
2. Imię: Dawid
3. Wiek: Za miesiąc sweet 17 xD
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 10
5. Mikrofon (tak/nie): Tak
6. Składka (tak/nie): Tydzień temu kupiłem VIP'a, ale jeśli będzie trzeba to dopłacę ;)
7. Link do swojego GameMe***: KLIK

8. Parę słow o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Administratorów serwera nadal brakuje, dziś siedząc na tym serwerze 4/5 map nie spotkałem żadnego (Nie neguje tutaj, że grają, po prostu się z nimi nie spotkałem), a zawsze przyda się jakaś osoba do pomocy. Wróciłem wczoraj do CS:GO i mam zamiar przesiadywać dużo czasu na tym serwerze, ponieważ trzy mapy, które są na nim grane są jednocześnie jednymi z moich ulubionych. Wymagane 25godzin wbiję do końca przyszłego tygodnia, a nawet przekroczę ten pułap (przynajmniej tak myślę :D). Gdy gram często zdarzają się osoby wyzywające / nadużywające mikrofonu lub po prostu osoby poniżej 16 roku życia, które nawet jeśli się je upomina nie zwracają na to uwagi. Myślę, że przyda się pomoc przy "karaniu" takich osób, by reszcie graczy grało się lepiej :)
9. Steam_ID: STEAM_1:0:50826833
10. Ile czasu możesz poświęcic na serwerze: Ok. 2h dziennie (W weekendy więcej)
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze 17-20 Weekendy czasami całe dnie, a czasami ~14-22
12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Od grudnia 2014 (400h)
13. Czy posiadałes juz admina? (nie podajemy linków): Oczywiście ;)

 

 

1. Ukończone 16 lat (w sytuacjach wyjątkowych np: szybka rekrutacja, brak administratorów nie wymagane aż tak bardzo)
2. 25 godzin spędzonych na serwerze (w sytuacjach wyjątkowych np: szybka rekrutacja, brak administratorów nie wymagane aż tak bardzo) -
3. Przynajmniej 10 sensownych postów (w sytuacjach wyjątkowych np: szybka rekrutacja, brak administratorów nie wymagane aż tak bardzo)
4. Wymagane jest posiadanie mikrofonu
5. Czyste konto nie posiadających warnów
6. Składka (7,38zl sms) 
7. Znajomość zasad panujących na serwerze
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak.

Pride to ogarnięty gracz. Server jest całkiem nowy, a dodatkowy admin tylko może pomóc :) Ma opiekuna ODD2, więc powinien poradzić sobie z adminowaniem.

Edytowane przez xKardzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem na NIE, masz 3h na serwerze przy czym inni mają po 20+,, do tego dochodzi serwer dd2, a po co taki admin co nie będzie grał na serwerze tylko trzeba będzie go dodawać do znajomych na steam żeby mu pisać aby wbił i ogarnął serwer...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności