Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie [I]nsaNe~


Vasco Da Gama

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: nsaNe~
2. Imię: Marcin
3. Wiek: 16
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 6,5 ale nadrobię :)
5. Mikrofon(Tak/Nie) Nie
6. Składka(Tak/Nie): Tak 
7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/%5BI%5DnsaNe~/193.33.177.87:27051/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Dużo gram na serwerze pilnuję porządku jak admina nie ma kulturę mam myślę że ludzie z serwera mnie lubią :*
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): Nie
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**:  4-6 h 
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**:  Dni robocze 2-3 godziny Weekend 4-6 godz
12. Staż w grze Counter Strike 1.6: 4 lata
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Nie

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie żeś złożył te podanie ziomek.. Ogólnie wszystko okej, bardzo dobrze się z nim można dogadać pomocny jest jako gracz bo na u@ zgłasza, ogólnie duże tak ;) to tyle ode mnie :)

 

 

Pozdrawiam Żniwiarz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze a ty żeś się nie pomylił ? Nie no żartuje w rali admina ? Widzę cię amx w 30 min ogarniesz po czytasz ktoś Ci zawsze doradzi to jest łatwe filozofii tam nie jestem na duże tak !;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że długo nie musiałem czekać na Twoje podanie :) Jestem na tak! Pomagasz adminom zgłaszając graczy na u@. Staż w grze masz duży i na tym serwie też grasz już dosyć sporo co pomaga w amx, bo się widzi za co ludzie dostają bany itd. także amx ogarniesz w chwile. DUŻE TAK! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej na tak na serwerowni jest z nami naprawde długo i szczerze mówiąc złego słowa na niego powiedziec nie moge,mysle ze sprawdzil by sie w tej roli :D

-skladka

-kultura

-wiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie moj Botek zlozyl podanie <3 Ogolnie jestes ogarniety, kulturalny i bardzo cie lubie, jestes jednym z lepszych ziomkow, ktorych spotkalem na tym serwie i zawsze da sie z toba pogadac, posmiac i pograc :) Poniewaz nie byles adminem, proponuje tygodniowy okres probny, zebys ogarnal w praktyce admina ;) Pamietaj ze mozesz na moja jak i innych pomoc liczyc, pisz gg czy cos jak czegos nie bedziesz wiedzial, fajnie jakbys kupil steama, ale to juz twoja sprawa, mysle ze przyjecie cie na stanowisko to tylko kwestia czasu. Do zobaczenia na serwerze moje bocicho i chce widziec wtedy jak piszesz do mnie na u@ :* <3 xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności