Skocz do zawartości

odwołanie od warna1


Izako

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : Izako
Data Zdarzenia : 16 kwietnia
Osoba/y na ktora chcesz zlozyc skarge: ciapaty murwa
Opis Sytuacji : Ostrzeżenie dane przez CiapatyMurwa do Spamowanie w Profil

Dał 1 punktów.

Zakaz wypowiadania się w dziale "prośby o UB"

Dowod : no właśnie... przeklikałem dział UB razem z archiwum do bodajże 10 kwietnia włącznie i nie znalazłem swojej wypowiedzi. piszę tak późno bo dopiero kilka dni temu się zorientowałem, że mam jakieś warny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc zauważyłem, że nikt do tej pory nie zainteresował się tematem, to pozwolę sobie na odpowiedź. 

Ostatni temat "Próśb o UB" jest z 13 kwietnia, reszta znajduję się w archiwum "Prośby o UB", co za tym idzie twój temat w którym dostałeś warna znajduje się również w archiwum, a więc:

 

 

5. Jeżeli ostrzeżenie ma dłużej niż miesiąc lub znajduje się w dziale "Archiwum" (tyczy się tylko przeniesienia przez Administratora) osoba nie ma prawa odwołać się. Jest zmuszona go odrobić.

To wyżej to jest podpunkt z regulaminu forum: http://forum.cs-classic.pl/topic/2478-regulamin-forum/czyli wiesz już, że twoja skarga nawet jeśli jest słuszna, to i tak będziesz musiał odpracować tego warna, tyle ode mnie, pozdrawiam. 

 

p.s Na przyszłość radzę czytać regulaminy, ułatwi wam to nieco życie, kieruję to nie tylko do ciebie, ale do całego forum. 

 

 

#edit. No.1

@down

Z pewnością moderator [w tym wypadku CiapatyMurwa] ukrył post łamiący regulamin, bo wydaję mi się, że nawet ma taki obowiązek, stąd też nie mogłeś tego znaleźć, więc nie rozumiem po co napisałeś: "p.s na przyszłość polecam czytanie ze zrozumieniem, ułatwi wam to nieco życie, kieruję to nie tylko do ciebie, ale do całego forum."  trochę bezsensu, ale niech ci będzie. Wydaje mi się, że w warnie powinieneś mieć link do tematu w którym dostałeś warna, bo CiapatyMurwa takie linki dawał. 

 

#edit. No.2

@down

Dziwne, być może nie ma już tego tematu? [został ukryty znaczy się], sam CiapatyMurwa tego nie wyjaśni, bo moderatorem już nie jest, oraz "odszedł od nas" tak więc zostało czekać na wypowiedź -_-. 

Edytowane przez Evviva L'arte!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak napisałem powyżej w archiwum również nie znalazłem tematu, w którym bym się wypowiadał.

 

p.s na przyszłość polecam czytanie ze zrozumieniem, ułatwi wam to nieco życie, kieruję to nie tylko do ciebie, ale do całego forum. 

 

link w warnie prowadzi tylko do mojego profilu

Edytowane przez Izako
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności