Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">Uniewinniony:</span> mr.Burger - rozpis.


Bleteczka

Rekomendowane odpowiedzi

Twoj nick: Bleteczka

Nick podejrzanego*:mr.Burger
Dane podejrzanego [sID+IP]*: STEAM_0:0:2420621 
Data (dzien, gg:mm) zajscia: Demo pobierane z HLTV, często zgłaszany u mnie na steamie przez Chytrego i Sasowego. Nie wątpliwie mam doświadczenie w ubt i rozpisce demek. Na prawdę chłopak się dobrze kryje ale spalone są.
Twoj dowod*:  http://217458.hltv3.pukawka.pl/hltv-1505031142-de_mirage-1430646120-1430647080.zip
Rodzaj czita*: WH

Nazwa mapki: Mirage.
Czasy podejrzanych akcji*:

UWAGA: Patrzcie tylko podane dokładnie akcje, na reszcie nic się nie dzieje. Podziwiam chłopaka bo na prawdę mało kto się tak dobrze kryje :) - nie wątpliwie trudna decyzja dla ubt rozpatrującego ten temat.

 

1. 00:28:30 - Modelowo wcelowane i dokładnie się przypatrzcie bo bedzie akcja #2 w domu gdzie w ogóle na lewo się nie spojrzy tylko od razu wyczekiwanie na model. Niby nic nie ma a tu nagle przyczekamy sobie na TT :) - jezeli nikogo nie ma od razu biegnie po domku.

2. 01:02:85 - Proszę zobaczyć jak rzucony FB (z góry). Burger w akcji od razu idzie po modelu za skrzynke - a nie na nią - tam był FB !

3. 01:26:43 - Można powiedzieć, że się spalił z pierwszym strzałem pozniej zostawił bez modelu. (akcja nizej przeczytaj)

4. 02:40:78 - Słychać TT (tak samo jak up) ale widzi, że są daleko i pewnie wchodzi ;) dziwne to wszystko.. Wiolka tez zabita modelowo ;)

5. 05:55:20 - Dziwna akcja z tą piwnicą - ja słyszałem tylko gale ;)

6. 07:16:00 - Tu chyba nic nie muszę pisać... szkoda ze nie trafił

7. 08:41:00 - ta piwnica tez dziwna .

8. 09:06:03 - I w kogo tu trafić :O ? Spalona całkowicie. (tego z okna na 100% nie slychac)

9. 09:50:00 - (może mało ważne) ale kto vipowi zabroni sprawdzić czy ktoś nie robi placów po ściance ^^

10. 10:11:70 - Tu nawiązuje do innych akcji w domku, zawsze sprawdza wszystko. Od razu na model celuje i wyczekuje TOTALNIE spalone.

11. 13:04:00 - Gracz piwnica nie hałasuje (hałasują gracze CT na galI) - A tu taki łądny he pod nóżki. 

12. 14:18:00+ - Nagle pochylnia stała się ważniejsza od domku ;)

 

 Za dużo znaków zapytania aby on grał dalej na serwerze...

 

IP /Nazwa serwera:

 

SID oraz IP otrzymujemy po wpisaniu w konsoli komendy amx_ip

Wazne - *

 

Pomoc:

1. Zapoznaj sie z regulaminem

2. Nie spamuj w zgloszeniu

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że się tak wypowiem tutaj ale HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Niezły komplement, dziękuje wam wszystkim :D

Nigdy nie grałem WH, więc nie wiem co ty tam rozpisałeś xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czego mam się bronić?? Od tego, że jestem czysty? Ciekawe, by to było następnym razem tak zrobię dzięki za radę :D

Dobra tak tego chcesz to masz:

 

 

1. Nie wiem o co ci tutaj chodzi... Wbiłem się po fleshu na domek, ziomek mi wybiegł i padł. TO AŻ TAKIE DZIWNE??

2. Nie było tu szans na wygraną, więc szedłem na fragi, zobaczyłem flesha, który wybuchł ZA MNĄ(!!!) to zacząłem tam strzelać, jak ty byś tak nie zrobił to życzę powodzenia. ;)

3. Jak zawsze będąc w CT na mirage, rzuciłem HE na pochylnię. Mam VIP'a więc pokazało mi się, że zadałem obrażenia, z takim info chyba każdy zaczął by tak skanować.

4. Ponownie rzuciłem HE na pochylnie, podszedłem, usłyszałem TT czekałem (tak jak inni), aż TT wyjdzie oni nie wychodzili, więc rzuciłem FB i wbiegłem na pewniaka (kto by nie wszedł na pewniaka wiedząc, że przeciwnik nic nie widzi?) i poszło FULL AUTO. Wiolkę slyszałem, a resztę zrobił refleks bramkarza i wieloletniego gracza.

5. Pograj ze mną, a zobaczysz, że zawsze po tym jak nikt mi nie wyjdzie na śrdk to zeskakuję i patrzę od razu piwnię. Ponownie pomógł HE i pokazane obrażenia.

6. Po 1 zainwestuj w słuchawki, po 2 miałem info, że są domek B to co miałem zrobić?? Jak idiota polecieć do domku A??!?!

7. To co pisałem wcześniej ZAWSZĘ TAK ROBIĘ!!! Wystarczy pomyśleć, że jak robię tak za każdym razem to to nie jest dziwne -.-

8. HAHAHAHAHAHAAH (za przeproszeniem) JEBŁEM!! Ponownie KUP SŁUCHAWKI!! + info

9. Ponownie sprawdzałem czy ktoś tam jest, za pomocą obrażeń pokazywanych u VIP'a

10. Niezłe nawiązanie ale trochę bez sensu... Przede mną inna osoba tam wbiła i dała info, że jest za ostatnim filarem.

11. Nie hałasuje?? To czemu miał tak mało HP, że go HE zabiło?? BO DO NIEGO STRZELALI?!?! Ponownie info, a teraz dochodzi też MÓZG (TAK JA MAM MÓZG)

12. Co się stało ważniejsze?? Patrzyłem domek, pochę i łącznik. Domek zaczęli patrzeć inni to ja zacząłem patrzeć pochę, bo z tej pozycji mam wygodnie.

 

Myślę, że wyjaśniłem wszystko. Bez rozmów jest to ciężko rozpoznać ale myślę, że UBT da radę :D

Ta rozpiska daje mi dużo do myślenia, powinienem zmienić swoje postępowanie iii......... ZOSTAĆ PROFESJONALNYM ZAWODNIKIEM!! Jeżeli już tak dobrze gram, że mnie zgłaszają na forum to muszę być PRO!! :D ^^

Edytowane przez mr.Burger
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. 00:28:30- rowniez nie rozumiem co tu widzisz, normalnie przeszedł i zabil.

2. 01:02:85- normalny frag, fb z góry, rzucony z prawej strony i za plecy, normalna akcja. -

3. 01:26:43- fakt, jednak posiada vipa i obrażenia byly widoczne, przedwczesny skan może oznaczać, że tt było bardzo blisko jak widać tez w tym przypadku. Dla mnie - (też często skanowalam za wczesnie gdy slyszalam słoniowe kroki)

4. 02:40:78- dla Ciebie to spalona akcja? normalny kill , normalne wyjście. Modelowo nie jest.

5. 05:55:20- mam bug dema, nie widze jego zachowania, więc nie oceniam. Plus HE pokazał obrażenia , w następnej rudzie robi to samo. -

6. 07:16:00- dokladnie nie ma co opisywać bo nic nie dostrzegam spalonego. - 

7. 08:41:00 - kopia dwóch akcji powyżej. -

8. 09:06:03- info? słychac wbiegający model przez drzwi. Tego z okna nie slysze wiec +/-

9. 09:50:00- eeee, cięzko ocenić co mial na myśli. malutki +

10. 10:11:70- jezeli faktycznie dostał info to - (nie wiem czy dostał) dlatego na 1 rzut oka dla mnie spalona. +

11.13:04:00- to jest powtarzalność akcji. Ten sam He idzie w punkcie 5,6,7. -

12. 14:18:00- logiczne, tak jak napisał Burger.  - 

 

Podsumowując, stwierdzam, ze za mało żebym zbanowała. 

Edytowane przez natalja
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje uniewinniony.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności