Skocz do zawartości

Podsumowanie?


Omega*

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

 Ostatnio nie da się grać na serwerze. Administracja wchodzi na 20 minut i wychodzi. Rozumiem że macie życie lecz po co pisaliście w podaniu że do 5 godzin będziecie grać?

Proszę opiekuna serwera o podsumowanie pracy administracji na DD2.

Ja nie mam czasu na pisanie skarg czy sprawdzanie po kolei GT wszystkich z adminów.

 

A mam jeszcze jedno pytanie. Kto tak naprawdę jest tu opiekunem serwera? Siwy czy może roloo? Bo dziś już słyszałem że teraz akutalnie jest  siwy 

To już nie jest śmieszne..

 

 

@Roloo- Po pierwsze nie napisałem że masz zabierać adminów.

Po drugie nie będę pisać podania bo ja chce w spokoju grać a nie zajmować się serwerem.

 

 

@ ''jestem typem człowieka, który w większości na wszystko ma wyj***ane,'' - Jak ty dostałeś admina? Powiedz mi :<

 

@Jakim cudem ty dostałeś moderatora? Czemu nie dodasz postu tylko edytujesz swój pierwszy, - Przepraszam lecz nie będę spamować :) Używamy opcji edytuj. 

Edytowane przez Omєga *
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż sama jestem adminką na ODD2 i nie świecę jakąś super aktywnością, ale staram się wypełniać normę tego co napisałam w podaniu.

 

Cyt. ; 10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: Zależy, w tygodniu mam staż, także 2-3h. W weekend już trochę więcej, zawsze można pisać na STEAM, lub GG. Poza tym teraz bardzo dużo czasu spędzam na forum bo mam taką możliwość siedząc w Urzędzie, więc jeśli ktoś potrzebowałby admina to prosiłabym o kontakt ze mną, jeśli admin będzie dostępny na STEAM to postaram się przywołać go do was na serwer, gdy ja nie mogę tego zrobić.

 

Poza tym też pisałam z Karolem, że mogę mniej grać bo mam problemy z komputerem. 

 

Zgodzę się Omega z Tobą, że aktywność adminów spadła drastycznie i ciężko jest z tego powodu bo ostatnimi czasy, gdy wchodzę na serwer jest tylko "Justynka, zrób w końcu porządek" Ja rozumiem, że macie swoje sprawy, ale skoro zadeklarowaliście się na posadę admina to starajcie się przynajmniej spędzać normę tego co napisaliście w swoich bardzo wyczerpujących podaniach, bez obrazy ale te 2 godzinny dziennie to nie jest dużo, a skoro chcieliście być adminem to wywiązujcie się ze swoich obowiązków, jeśli nie dajecie rady wejść to po prostu sobie odpuśćcie. Ja również proszę o podsumowanie pracy adminów, za wszystkie utrudnienia przepraszam. 

 

 

@ Siwy, ale my wiemy że każdy ma swoje życie i wiemy też, że teraz robi się ciepło, ale chyba jak ktoś napisał że wejdzie na te 2 godziny, a nie spełnia tego, to chyba coś jest nie tak. Podam za przykład siebie. Ja teraz siedzę od 7:30 do 16 w Urzędzie i zawsze znajdę czas i na te 2 godziny na serwerze i na wyjście ze znajomymi na dwór, skoro się zadeklarowałam pomóc to robię to, gdy tylko mogę. Podanie ma być jasne i ma być widać to co się w nim pisze, inaczej to wygląda potem w oczach graczy.

Edytowane przez Justynka.
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Justynka.

Zgodzę się z powyższym, sam wbijam coraz częściej na serwer i okazuję się, że zazwyczaj na serwerze widzę Ciebie ,pentagrama i Siwego, co nie jest normalne, serwer only dd2 posiada aż 15 adminów z czego tylko dostłownie paru odwiedza ten serwer co świadczy o słabym zainteresowaniu adminów samym serwerem, niech opiekun [nie wiem kto w końcu nim jest, czy roloo, czy siwy] w końcu wyciągnie konsekwencje w stosunku do tych adminów, którzy nie grają, bo z serwera robi się syf, wczoraj około 1 w nocy po serwie latało 4 odpałów sam fakt może potwierdzić KitoL [Chce Zwiedzac Anal <3].  

 

 

#edit. No.1

@NexT. 

Dlaczego ich nie zgłosiłem? nie wiem, prawdopodobnie dlatego, że nie miałem już ochoty na nic, bo mi spier** całą zabawę i wyleciało mi to zupełnie z głowy niestety. Poza tym z tego co pamiętam wszyscy mieli neostrade za providera internetu, czyli zmienne IP na 100%, tak więc nawet jeśli dostaliby bana, to ponowne wejście na serwer zajęłoby im jakieś 5 minutek i mogliby dalej jeździć na haxach, natomiast to rolą adminów serwera jest pilnowanie go, a nie moją, piszę to, bo ostatnio specjalnie Siwy przyjął jednego człowieka na admina, po to aby siedział po nocach i serwera pilnował, to powiesz mi gdzie on wtedy był?

Edytowane przez Evviva L'arte!
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Formalnie to rolo jest opiekunem, ja tylko go zastępuje do maksymalnie miesiąca. Czyli przez ten okres ja 'rządzę' 

Zauważ że admini to nie dzieciaki którzy żyją 24/7 przed PC, no i też mają życie prywatne jak wspomniałeś, do tego idzie lato, i to jest normalne że aktywność spada.. zawsze tak było, a nikogo przecież nie zmuszę bo to jest śmieszne.. ażebym ja jeszcze ingerował w ich życie prywatne i robił rozpiski, co.. kiedy, i gdzie mają być. 

 

A jeżeli ty omega się nie ośmielisz napisać skarg, to ja nic przepraszam Cię nie zrobię. Moja aktywność na forum i serwerze jest po 20+ nie wiem co się dzieje w dzień, rano... Trzeba skargi pisać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. co się tu dzieje to głowę urywa :) po co takie tematy wgl?;/ po 1 to nie dość że cs 1,6 schodzi na dno to jeszcze mam zabierać Admina? hmm.. Cieszę się że mam Adminów bo teraz o to Ciężko jedynie co na serwie to gra sama dzieciarnia która nic nie ogarnia, mam im dać Admina ? nie to odpada! wolę mieć doświadczonych Adminów z wiekiem któryz wchodzą na 15 min dziennie niz żeby jakiś dzieciak miałAdmina który daje bany za nic bo nie ogarnia.. 
Aktulanie poprosiłem Siwego żeby troszkę ogarnął serwer bo ostatnio zbytnio nie mam czasu.. 

omega jeśli zauważyłeś FFA to tam prawie wszyscy Admini odeszli.. i nie chcę żeby było tak i na moim DD2, parę osób pisało że nie będzie ich do pewnego czasu skoro napisali mi nieobecność to dlaczego mam zabierać im Admina ?! 

skoro uważasz że nie ma Administratorów to czemu sam nie złożysz podania ? przecież wymagania spełniasz.. 
nei było by wtedy zbędnego problemu. :) 

pozdrawiam.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie trzeba ma co obwiniać opiekunów, lecz administratorów którzy deklarowali, że będą częściej dostępni.

Roloo czy Siwy nie mogą nic zrobić poza znalezieniem nowych graczy i dopiero wtedy, mogą zgodnie z logiką wyrzucić tych, co mało robią.

 

Jeżeli jest mało administratorów i serwer nie bywa wystarczająco pilnowany, to ma kogokolwiek wyrzucać kto wejdzie na 10-15min? Przynajmniej pilnuje te 15min.

Jak znajdą się inni, wtedy można mówić że są gracze, którzy zajmują niepotrzebnie miejsce.

 

 

Jak zrobiłem na FFA? Wiele osób odeszło, do tej pory niestety nie wiem w większości przypadków czym było to spowodowane.

Mam jedynie nadzieję, że nie była to moja zasługa, bo byłaby to najgorsza rzecz jaką mogłem stworzyć jako "opiekun"
 

ale nikogo nie wyrzucałem jeżeli nie było na niego skarg, nikogo nie ruszałem do póki nie znaleźli się inni - aktywniejsi.

 

Omega dobrze napisał:

 

"Proszę opiekuna serwera o podsumowanie pracy administracji na DD2."

 

Roloo / Siwy, napiszcie może temat dla administratorów, by wypowiedzieli się czy są jeszcze zainteresowani zajmowaniem się serwerem.

Jeśli nie... pogadaj, przekonuj bo nawet minuta przebywania admina na serwerze jest lepsza od zerowej aktywności.

Wtedy Wy jak i gracze będą mieć jasną sytuację na kogo mogą liczyć, co więcej, wyjaśni się z pewnością sprawa, czy jest sens by gracze składali podanie :)

 

 

"Moja aktywność na forum i serwerze jest po 20+ nie wiem co się dzieje w dzień, rano"

Troszkę słaba wymówka, bo co jak co, ale rolą opiekuna jest właśnie świadomość co się dzieje na serwerze :(

 

opiekun>administrator>gracze

Co do roli każdego z nich jest podobna. Pilnowanie kolejnych osób według "hierarchii"

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat troszkę napisany pod kłótnię :) Omega, bardziej cię interesuje kto jest opiekunem tego serwera niż admini :) Justynka dużo siedzi na serwerze.. Lecz Masz troszkę racji, bo niektórych adminów to ja w ogóle nie widzę :D Od kiedy mam tutaj admina widzę tylko z 5 osób na tym serwerze :D GT można sprawdzić w sumie i zobaczymy kto się nadaje na admina dd2 a kto nie :) To tyle od siebie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy np. maja taki okres ze nie mogą grać do upadłego, ale zawsze znajdzie sie ktoś, kto zacznie krytykowac pierwszego napotkanego admina na serwerze, że słabe GT. fajnie ze sie pojawiłes itp itd. Nie ukrywam, pisze tu teraz o sobie,

ostatnio mniej gram niż powinienem. Jak wiele osob pisało, zrobiło sie cieplo, jest mozliwosc zabawy w plenerze i to jest prawda.

Możecie myślec jak chcecie, typu "zrezygnowałes to juz Cie to nie dotyczy wiec po co sie odzywasz", ale nie lubie jak ktoś przygląda się, a potem czepia sie na serwerze zamiast normalnie zapytać. Skoro interesuje się ktoś moim GT to widocznie jest ciekawy czemu nie gram tyle ile powinienem. Rozumiem po części autora tego tematu, ale grają tu ludzie co mają po ponad 20 lat lub nawet więcej, to że w podaniu ktoś napisał ze moze grać nawet i 5 godzin nie oznacza że dzien w dzien bedzie siedział 5 godzin. Dla mnie dzien zaczyna sie od 16 gdzyż koncze o tej godzinie prace,wtedy mam chwile dla siebie, nie zawsze przeznaczam to na Cs'a.

Możecie myśleć o mnie co chcecie, jestem typem człowieka, który w większości na wszystko ma wyj***ane, co kto o mnie mówi, ale nie lubie gdy ktoś czepia się mnie, nie znajac powodu, a nawet nie zapyta sie dlaczego, skoro sprawdzasz moje gt to jesteś ciekawy czemu nie gram, więc czemu nie zapytasz z Twojej ciekawości?

Nie miałem zamiaru nikogo tu obrazić, po prostu wyrażam swoje zdanie na ten temat.

"@ ''jestem typem człowieka, który w większości na wszystko ma wyj***ane,'' - Jak ty dostałeś admina? Powiedz mi :<"

 

Jakim cudem ty dostałeś moderatora? Czemu nie dodasz postu tylko edytujesz swój pierwszy, może nie chciałeś żebym go zobaczył? Człowieku i to jest właśnie durne czepianie się, wyłapujesz z całego mojego postu parę wyrazów, które naprawdę mało co mają wspólnego z tematem. Po drugie nie zrozumiałeś znaczenia tych słów, nie wiesz w jakim celu to napisałem to zdanie krótko mowiąc ze mam wy**bane. Skoro nie wiesz to Ci wytłumaczę.

Użyłem tego, żeby uświadomić Ci, ze to co napisałeś mi na serwerze gdy wszedłem cos typu "fajnie ze wszedłeś" po prostu to olałem, bo nie chciałem się z głupiego powodu wdawać w durną dyskusję. I teraz sam nie wiem po co edytowałem ten post, po prostu chyba chciałeś mnie podpuścić.

Edytowane przez krzysiek1894
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiedziałem Shadow że jeżeli ty coś już piszesz to zaraz się wetniesz we mnie :) Ciekawe czy jakbyś ty nie miał problemu do mnie tak byś bacznie obserwował każde moje zdanie na jakikolwiek temat :)

 

 

 

Troszkę słaba wymówka, bo co jak co, ale rolą opiekuna jest właśnie świadomość co się dzieje na serwerze :(

Twoje zdanie ma troche sensu, ale też jest inne rozwiązanie. Po to jest do każdego serwera dodane forum aby gracze mogli dawać propozycje, ale tutaj mi chodzi tylko o skargi, aby gracze składali skargi i z tych skarg opiekun będzie rozliczał adminów, na razie prócz tego tematu w którym omega wypisujesz, że nie widzisz adminów ,.. nie ma nic. A dla graczy (nie wszystkich, bo dla jednych to obojętność, a 2 priorytet) .. jest ważne 'bezpieczeństwo' na serwerze, i skargi są pisane, a jeżeli teraz nie ma skarg to nie mam na jakiej podstawie oceniać adminów, mogę jedynie poinformować ich aby częściej bywali na serwerze.

 

Także nie mówcie że mamy (rolo i ja) wyciągać konsekwencje, i karać adminów jeżeli nie ma ani jednego zażalenia. 

To nie jest skarga, a sam omega poinformował że nie będzie składać skarg.

No to kolego, sory ale ja nic wiecej nie zrobie, mogę jedynie jak napisałem wyżej poinformować aby admini DD2 bywali mi. te 2h dziennie. I nawet jeżeli mnie nie posłuchają ja nic dalej nie zrobię, od tego są skargi. I koniec też tego tematu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evviva jeżeli grały odpaly to dlaczego nie zzgłosileś ich ?! Ja jak pisałem to gram od 1 do 2 H i na razy w nocy , teraz moja aktywność się zmniejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: ~cl

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności