Skocz do zawartości

Echo


Paweł.

Rekomendowane odpowiedzi

Siema mam taki problem, bo po zainstalowaniu sterowników audio, wbiłem na ts'a i miałem super mega echo, nikt mnie nie rozumiał a ja słyszałem tylko swoje echo i krzyki innych użytkowników, że mam echo, tak więc zrobiłem jak pisali na necie jakąś tam opcję "mic stereo" i co? nic nie pomogło :< może macie jakieś pomysły? plis help me :helpsmilie:  :helpsmilie:  :helpsmilie: , bo już nie powiem czego dostaję..  :klnie:  :klnie:  :klnie: 

Z góry dzięki za pomoc.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha pobierz sobie aidio coś tam xd (za 20 min to Ci podam xd) haha macedoniczyk ma "zamkniętą jape" ahaha

Minęło prawie 23 godziny i dalej nie napisałeś. Proszę dalej o pomoc, mój sterownik to realtek HD audio windows xp.  :helpsmilie:  :helpsmilie:  :helpsmilie:  :helpsmilie:  :helpsmilie:  :helpsmilie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Settings > Options > Capture i zaznaczasz Echo reduction i cancellation. (TS 3)

releatek hd auto imput - wyłącz remix jeżeli masz takie sterowniki.

Stereo mix ma być oczywiście wyłączony.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Settings > Options > Capture i zaznaczasz Echo reduction i cancellation. (TS 3)

releatek hd auto imput - wyłącz remix jeżeli masz takie sterowniki.

Stereo mix ma być oczywiście wyłączony.

Próbowałem, dalej to samo bez efektów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj coś po przestawiać w panelu sterowników karty dźwiękowej / Prawym na mały głośniczek z prawej strony w dole ekranu > Urządzenia do nagrywania / odtwarzania i tam zmieniaj parametry, echo może zniknie. To samo próbuj wyłączać i włączać różne sprzęty.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj coś po przestawiać w panelu sterowników karty dźwiękowej / Prawym na mały głośniczek z prawej strony w dole ekranu > Urządzenia do nagrywania / odtwarzania i tam zmieniaj parametry, echo może zniknie. To samo próbuj wyłączać i włączać różne sprzęty.

Próbowałem, też nic, ale w CS:GO dzisiaj jak mówiłem przez mikro, to Kropka mi powiedział, że dobrze mnie słyszy tak więc, to chyba wina TS'a, ale nie wiem popróbuję jeszcze coś i dam znać jak coś się ew. zmieni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Póki co temat zamykam, bo zepsuło mi się mikro i nie wiem kiedy będę miał nowe. Liczę, że po zakupie nowego mikro problem się jakoś rozwiążę, chociaż w to wątpię, bo problem jest natury systemowej, a nie technicznej. No nic dzięki za zainteresowanie się moim tematem, póki co lock a jak ogarnę mikro to zobaczymy.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności