Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie na Admina by Tr@nsporter


Transporter

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Tr@nsporter
2. Imię: Igor
3. Wiek: 17
4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre): Dobre + ( http://forum.cs-classic.pl/topic/34739-komendy-admina-csgo/#entry211002 )
5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak 
6. Składka (Tak/Nie): Tak
7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/Tr%40nsporter/91.185.185.20:27161/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:

 

Cześć,

Nazywam się Igor i mam 17 lat. Pochodzę z Warszawy, a moją pasją jest sport, fotografia, gry komputerowe, grafika, psychologia. Jestem osobą rozsądną, stanowczą, dociekliwą.

Moja przygoda zaczęła się od Cs'a 1.6, w którego grałem przez 7 lat. Przyznam się, byłem nerdem na najwyższym poziomie :) . Połowę tych 7 lat spędziłem na prowadzeniu sieci bądź tworzeniu/moderowaniu różnych for internetowych o tematyca Cs;a ( sieci serwerowych ). W CS:GO zacząłem grać pod koniec Marca i po pewnym czasie, złapałem zajawkę na tą grę. Do Cs-Classic dołączyłem przypadkiem. Dostałem bana na 7 ( rankedy ) i postanowiłem sobie poszukać serwera Only DD2. Oto i jestem :) . Klimat panujący na forum jak i serwerze bardzo mi się spodobał dlatego, moje podanie tak szybko zostało złożone.  

 

PS: Zapoznałem się z regulaminem oczywiście :) 


9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Optymalnie ok. 3h. Oczywiście czasem mniej bądź więcej.
10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: Gram codziennie. Zdarza mi się poświęcić więcej czasu dziewczynie i być tylko wieczorkiem na serwerze, bądź pójść na piłkę i wejść dopiero w sobote po południu, albo po prostu idę na imprezę i następnego dnia nie jestem w stanie " prosto strzelać " :D
11. Staż w grze counter strike Global Offensive: 150h
12. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Wielokrotnie 
** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania. 

 

Pozdrawiam, Igor 

 

 

 

 

@Besi523 - Dzisiaj akurat musiałem uciekać do dziewczyny :). Jednak moja aktywność w ostatnim tygodniu byłą normalna. Weekend przegrany cały, jednak liczę się z twoją opinią ;) 

Edytowane przez Transporter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko na plus poza czasem na serverze (Minutes Played: 787). Co do reszty bardzo ciężko się przyczepić. 

 

Mimo wszystko jestem na nie, dobij więcej czasu na serwerze, po czym spróbuj jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio rzadko jestem na serwerze, ale jakoś Ciebie nie kojarzę. Jako że na rozpatrzenie podania są dwa tygodnie, to możne Cię poobserwować przez ten czas :) Na razie neutral, bo wymagania spełniasz i wydajesz się byc bardzo fajną osobą.

Edytowane przez baNia`
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo, że wprowadziliśmy zmianę i aktualnie wymagane jest 25 godzin na serwerze to w momencie kiedy przeczytałam twoje podanie, miałeś +/- 13 godzin dopiero dziś prawie dobiłeś 15 godzin.

Prawdę mówiąc choć na DD2 ostatnim czasem mniej bywam, nie widziałam Cie ani razu, nie licząc dzisiejszego dnia bo specjalnie dołączyłam aby "ocenić" twoją osobę, ale dużo nie dowiedziałam się bo szybko "uciekłeś". Popytałam  nawet parę osób i one pomimo, że mają większą frekwencję na serwerze mówiły, że widziały Ciebie raz lub kilka razy. 

 

Jestem na nie,masz za mały staż ~ 1.6 jednak taki sam jak CS:GO nie jest.

Spróbuj ponownie jak podłapiesz więcej godzin, a wtedy zwrócę uwagę na Ciebie i ocenię to czy uważam, że zasługujesz na admina czy też nie. 

 

 

Pozdrawiam,

Besiałke

Edytowane przez Besi523
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie iż  nie masz 10 postów na forum , nie masz 25 h przegranych na serwerze , mały staż w CS;GO . Jakbyś poprawił te wszystkie rzeczy ty może bym lepiej cie ocenił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie według mnie, jeszcze troszkę więcej doświadczenia z tą częścią CS:GO i ilość godzin na Serwerze i będę na Tak :) Ale jak narazie jestem na NIE.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności