Skocz do zawartości

Recenzja filmu "Avengers 2: Czas Ultrona"


Rias Gremory

Rekomendowane odpowiedzi

Avengers 2: Age of Ultron

7681633.3.jpg

 

GATUNEK: Akcja, Sci-Fi

PREMIERA: 7 maja 2015 (Polska)

PRODUKCJA: USA

REŻYSERIA: Joss Whedon

SCENARIUSZ: Joss Whedon

 

Uwaga! Avengers 2: Czas Ultrona jest powiązana wątkami z innymi filmami studia Marvel. Niektóre opisane sceny mogą wam wydawać się kompletnie "z dupy".

 

GŁOWNI BOHATEROWIE:

345969.2.jpgRobert Downey Jr. (Tony Stark/Iron-Man)

251163.2.jpgChris Hemsworth (Thor)

342741.2.jpgMark Ruffalo (Bruce Banner/Hulk)

327921.2.jpgChris Evans (Steve Rogers/Kapitan Ameryka)

358528.2.jpgScarlett Johansson (Natasha Romanoff/Czarna Wdowa)

 

OPIS FILMU:

Tony Stark i Bruce Banner tworzą projekt Ultron. Dzięki temu programowi ludzkość miałaby silną obronę przed ewentualnymi atakami, wojnami i innym zagrożeniem. Niestety program nie zadziałał po ich myśli i opanował Legion. Przyjął za misję "ocalenie świata", poprzez zgładzenie Mścicieli (i przy okazji całej reszty świata). Avengers po pierwszej porażce przestali zachowywać się jak prawdziwa drużyna. Hawkeye podjął się próby ponownego zjednoczenia Mścicieli, lecz kolejna próba podobna do projektu Ultrona znów psuje ich stosunki. Avengerzy się spierają, a Ultron w tym czasie tworzy siły potrzebne mu do zgładzenia bohaterów.

 

MOJA OPINIA:

Zdradziłem bardzo mało w opisie, gdyż uważam, że lepiej samemu się tego dowiedzieć oglądając film.

Moim zdaniem Avengers 2: Czas Ultrona, jak większość filmów studia Marvel, jest świetny. Dużo akcji, doskonałe efekty specjalne, dopasowany soundtrack, gra aktorska na najwyższym poziomie. Z niecierpliwością czekałem na ten sequel i powiem, że się nie zawiodłem. Przez całe dwie(i trochę) godziny siedziałem podekscytowany i czekałem na finał. Moja ocena 10/10, gorąco polecam wszystkim oraz zachęcam do pisania własnych przemyśleń.

 

CIEKAWOSTKI:

 

  • Saoirse Ronan oraz Sasha Pieterse brane były pod uwagę do zagrania roli Wandy Maximoff (Scarlet Witch). O rolę ubiegała się również Lindsay Lohan. Ostatecznie angaż otrzymała Elizabeth Olsen.

  • Emily Blunt oraz Ruth Wilson były brane pod uwagę do zagrania postaci Carol Danvers (Panny Marvel).

  • Aby ukryć ciążę Scarlett Johansson, na potrzeby realizacji zdjęć zatrudniono trzy dublerki. Wszystkie były tak podobne do aktorki, że inni członkowie obsady mylili je ze sobą.


 

ZWIASTUN:

 

FILM ONLINE:

http://zalukaj.com/zalukaj-film/22330/avengers_czas_ultrona_avengers_age_of_ultron_2015_.html

Edytowane przez Rias
  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc zacznę tak byłem wczoraj w kinie na tym filmie i polecam bardzo ale to bardzo gorąco każdemu kto lubi filmy ze stajni Marvela ten film jak dla mnie przebił wszystkie inne filmy od Marvela teraz tylko czekać na Avengers Infinity War 1/2 w 2018 roku i 2019 :) za recenzje masz wielkiego + czekałem tylko za tą recenzją na forum :)

Edytowane przez DamianzGestem
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności