Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]ero


Magiczny erO

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:er0 ?
2. Imię:Łukasz
3. Wiek:18
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):7
5. Mikrofon(Tak/Nie):Tak
6. Składka(Tak/Nie):Tak
7. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/player/er0%20%3F/193.33.177.101:27156/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:Mam na imię Łukasz pochodzę z Szczecina, lubię grać w cs'a, mam kulturę potrafię dogadać się ludźmi, jestem spokojnym człowiek, który potrafi opanować swoje emocje w każdej sytuacji i w każdej porze..Myślę, że się nadawał na Admina ponieważ znam AMXMODMENU.
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID):STEAM_0:0:9712288
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: W sumie to długo mogę grać, bo praktycznie nic nie robię.
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: Od 14 do 17 Potem trochę w nocy.
12. Staż w grze Counter Strike 1.6:5 lat
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków):Tak byłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że można mu dać szanse, to jest chyba 4-5 podanie , to widać że mu zależy :)

 

+wiek

+steam (bo paru adminów nie ma )

+zgłasza (u@)

+gra dość często

+fajny ziomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na nie.

Fakt adminów mało ale dopiero co wróciłeś, pograłeś 4 dni i masz dostać adma bo grałeś trochę wcześniej? 

Nie wiadomo czy nie zostawisz nas znowu za chwilę.

Poza tym było kilka podań które składali gracze po swoim powrocie i były one odrzucane.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak czy inaczej dałbym mu szansę, gra dużo, wszystkie wymogi spełnia, stara się chłopak to czemu nie? Adminów na odd2 jest coraz mniej, bo 1.6 upada, więc czemu on miałby nie dostać też szansy? Jestem na tak, aktywność duża i wymagania spełnia zresztą o tym to już wyżej napisałem, powodzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście na tak :D Gracz ogarnięty, mikro, spoko z dogadaniem się i w ogóle, gra nadrabia (nie grał bo nie miał neta :v) Także szanse można mu dać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności