Skocz do zawartości

Rezygnacja MówiezGestem(Damian)Jestem


Wladek(Pasza)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:MówiezGestem(Damian)Jestem
Powód rezygnacji: Zmiana serwera z powodu robienie za murzyna bo inni admini maja wyje... tak jak to kiedyś koala zacytował nie mam zamiaru więcej użerać się z cziterami sam bo innym się nie chce. :)
Coś od siebie: Dziękuję Shadow,Kitol za danie mi szansy mam nadzieję że jako admin sprawdziłem się najlepiej jak tylko potrafiłem w tej roli nie odchodzę lecz zmieniam serw będę wracał na stare śmieci.
Dziekuje: Natalja,Shadow,Kitol za pomocy przy Amx demkach itp.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powodzenia na innym serwerze Damian :D

 

#edit. No.1

@Visha

Tylko 12 więc nie ma czego się obawiać, może w tym miesiącu do 25 dociągniemy xD 

Edytowane przez Evviva L'arte!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i kolejny admin z FFA, który coś robił odszedł jeszcze trochę i upadnie ten serwer...

 

 

Mhmmm tyle co słyszałem od paru osób to tam nawet jak jest admin na serwerze to i tak jest źle i nie muszę grać,żeby wiedzieć co się dzieje bo jeśli to już kolejny admin piszę, że coś jest nie tak na tym serwerze no to chyba wiadomo. A co z tego, że przychodzą i odchodzą jak bez adminów serwer może upaść bo graczy będzie zniechęcać do gry.

Edytowane przez JamesRodriguez
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i kolejny admin z FFA, który coś robił odszedł jeszcze trochę i upadnie ten serwer...

Upadnie serwer? Przecież nawet na nim nie bywasz..

Ludzie przychodzą i odchodzą.. nie mów że inni nic nie robią, bo przez to bezpodstawnie oskarżasz 11 innych osób.

 

 

Dlaczego zamiast powiedzieć Kitolowi czy mnie, że nic się w tej sprawie nie zmieniło nagle rezygnujesz?

Takie rzeczy się wyjaśnia od razu, a nie ucieka. Nie możesz mieć pretensji do innych, że rzadko bywają na serwerze, bo jest to ich wolna wola, jak często na nim faktycznie są, co innego natomiast z przebywaniem i niereagowaniem - wtedy trzeba postawić sprawę jasno, by również się wzięli do roboty, skoro mają taką możliwość i /+obowiązek

 

Mimo wszystko dziękuję Ci że tyle czasu poświęciłeś na serwer, byłeś jednym z najaktywniejszych administratorów i też takiego mam nadzieję każdy Cię zapamięta - ja szczególnie :)

Bez rangi nie masz żadnych obowiązków, zatem nie powinieneś widzieć przeszkód by jeszcze na tym FFA czasem pograć :)

 

/Flagi odebrane

Edytowane przez S}{aDoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i kolejny admin z FFA, który coś robił odszedł jeszcze trochę i upadnie ten serwer...

Tak jak shadow napisał . Ludzie odchodzą i przychodzą wiec nie martw się o ten serwer..

 

 

Powodzenia na innym serwerze.

Cześć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja rezygnacja została przyjęta.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności