Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]SNICKERS vs FENADOR


SNICKERS

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: SNICKERS

2.Nick admina/gracza który zawinił:  Fenador

3.Admin/Gracz : w/w

4.IP/SID oskarżanego: Nie posiadam

5.Data i godzina: 05/20/2015 - 21 : 34 : 43

6.Dowody (demko/screeny/świadkowie): świadkowie Asumi, Izako, oraz sam Fenador we własnej osobie, więcej nie pamiętam

7.Opis sytuacji: Akcja toczyła się na mapie de_dust4ever, szło mi dobrze (lepiej niż na poprzedniej mapie), zdobyłem fraga, zabiłem Fenadora, a tu nagle u dołu ekranu info, że zostało mi zrobione SS, gdzie w tym czasie był (fenador) w grze, zamiast na speccie i sprawdzić. Nie chcę być złośliwy, ale postuluję o zabranie mu praw Administratora, bo nie bardzo wie co może i co powinien robić.

Pozdrawiam SNICKERS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, byś mnie zabił, a nawet jeśli - nie miało to nic wspólnego ze zrobionymi screenami. Wpłynęła na Ciebie skarga (oskarżenie?) + jeden admin stwierdził, że mu się nie podoba Twoja gra, więc poszedłem na speca obserwować Cię drugą rundę. Grałeś bodajże paladynem, bo potrafiłeś w jednym momencie po wylądowaniu long jumpem zabić kolesia, który był schowany w miejscu niewidocznym, a gdzie już miałeś celownik (magia esp). Jeżeli jesteś bez winy to wystarczy wrzucić screeny i będzie po sprawie, okaże się, że się myliłem a Ty jesteś czysty. Nigdy nikomu nie robiłem SSów będąc w grze, zawsze jestem na specu (można sprawdzić). Daruj sobie następnym razem skargę i płacz, a zamiast postulować czekaj na werdykt. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, nie chce być niemiły, ale Ty dobrego gracza obserwowałeś ? Nigdy nawet nie wszedłem na postać Paladyna (owszem na serwerze był Paladyn, ale nie ja), po drugie nie miałem nawet wysokiego skoku, więc gdzie ty longa widziałeś ? Jak inny Admin stwierdził, że nie podoba mu się moja gra dlaczego On mnie nie sprawdził i nie zbanował ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga nie została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności