Skocz do zawartości

Problem z grą


nishini91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jest to mój pierwszy temat ,więc sorki za błędy :D

Zainstalowałem dzisiaj cs'a 1.6 i po odpaleniu wpisałem parę komend w konsoli a następnie wbiłem na serwer i grająć gra zaczyna mi się przycinać i w prawym górnym rogu wyskakuje na czerwono CL_FlushEntityPacket. I wszędzie gdzie wbije na serwer to samo ,nie chcę nic kombinować ,więc proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu ;)

post-17019-0-06102100-1432315834_thumb.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisz w google ''CL_FlushEntityPacket'' i jak ci wyskoczy to wejdz w to 1 i tam jest napisane jak mozesz rozwiazac a jesli nie ogarniasz to cofnij i wejdz w kolejne

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisz w google ''CL_FlushEntityPacket'' i jak ci wyskoczy to wejdz w to 1 i tam jest napisane jak mozesz rozwiazac a jesli nie ogarniasz to cofnij i wejdz w kolejne

Za takie wypowiedzi powinno się warnować, nie po to jest forum do rozmów by odsyłać kogoś do google.

Ludzie mogą wpisywać w wyszukiwarce tej frazy i możliwe, że znajdą CSC i tym samym ten temat. Co tutaj przeczytają? "Wpisz ... w googlach".

 

Również mam ten problem i w sumie może dopiero dzięki Tobie go rozwiążę, bo znalazłem:

 

 

Jeżeli otrzymujesz ostrzeżenia CL_FlushEntityPacket, może to znaczyć, ze:

 

1. Twoje połączenie internetowe lub na serwerze ma problemy.

2. Na twoim systemie działa P2P lub jakiś podobny program, wysyłanie e-maila również może to powodować.

3. Są jakieś inne komputery w twojej sieci lokalnej, które korzystają z twojego połączenia internetowego.

4. Siec serwera na którym jesteś jest przeciążona (gra za dużo graczy, serwer wysyła e-maila lub coś innego).

5. Używasz połączenia radiowego.

6. Masz wirusa, trojana lub robaka internetowego, który generuje ruch w sieci.

7. Jesteś połączony do internetu używając analogowego modemu (56K).

8. Twoje ustawienia rate, cl_updaterate lub cl_cmdrate sa ustawione zbyt wysokie dla twojego połączenia internetowego.

 

Możesz pomóc w znalezieniu i wyeliminowaniu zródła problemu poprzez:

 

1. Wyłączenie wszystkich niepotrzebnych programów na twoim komputerze przed rozpoczęciem grania.

2. Odłącz wszystkie inne komputery z twojego gospodarstwa, jeżeli one powodują problem.

3. Przeskanuj wszystkie komputery w twojej sieci domowej za virusami/trojanami i oprogramowaniem szpiegującym. Opis na dole jak sprawdzić czy masz virusy/trojany na swoim komputerze.

4. Jeżeli używasz połączenia radiowego, spróbuj podłączyć sie używając bezpośredniego połączenia przez kabel i sprawdź, czy problem zniknie. Prawdopodobnie musisz wyłączyć usługę "Wireless Zero" w czasie gry.

5. Postępuj zgodnie z rekomendowanymi procedurami w celu dostrojenia twojego połączenia modemowego 56K(jednak oczekuj, ze ten błąd będzie występował od czasu do czasu z modemami analogowymi). Dr Tweak's Advanced 56k help guide

6. Domyślna prędkość dla modemów 56K jest od 3500 do 5000, 7500 dla DSL i 9999 dla Cable/T1, powinieneś używać przybliżonych ustawień dla twojego połączenia. Ustawiasz je w konsoli gry (domyślnie ~ ) wpisując: rate 7500

7. Domyślna wartość cl_updaterate to 20, ustawienie tej liczby na wyższa zwiększa zapotrzebowanie na pobieranie przez twoje połączenie internetowe. Ustaw ja w konsoli gry: cl_updaterate 20

8. Domyślna wartość cl_cmdrate to 30, ustawienie wyższej wartości zwiększa zapotrzebowanie na wysyłanie danych przez twoje połączenie internetowe. Ustaw ta wartość w swojej konsoli: cl_cmdrate 30 .

oraz

 

 

Na rozwiązanie problemu jest wiele ciekawych sposobów,można:

 

- wyłączyć wszystkie zbędne programy przed włączeniem gry

- odłączyć wszystkie komputery które korzystają dodatkowo z Twojego internetu

- sprawdzić anty wirusem czy nie masz żadnego trojana lub robaka który żre Ci neta

- jeżeli używasz połączenia radiowego, spróbuj podłączyć sie używając bezpośredniego połączenia przez kabel i sprawdź, czy problem zniknie. Prawdopodobnie musisz wyłączyć usługę "Wireless Zero" w czasie gry.

- domyślna wartość powinna wynosić cl_updaterate to 20, ustawienie tej liczby na wyższa zwiększa zapotrzebowanie na pobieranie przez twoje połączenie internetowe. W konsoli podczas gry wpisz cl_updaterate 20 lub wpisz to w userconfig - można ustawić wyżej...

 

Jeżeli problemu to nie rozwiąże może być wina dostawcy internetowego lub nie proszonych gości podpinających się pod naszego neta za pomocą wifi.

 

Najczęstszym problemem są pliki które crashuja Ci grę.Sam nie wiem skąd się pojawią i kiedy.Domyślnie wejdź do folderu z zainstalowaną grą i usuń 4 pliki lub wszystkie o podanej nazwie: hl_4554_crash_2013_7_18T12_21_43C0

Nie jest to poradnik, zatem pozwoliłem sobie skopiować ^

 

btw. zmień czerwony kolor czcionki, bo jest on zarezerwowany dla administracji.

Edytowane przez S}{aDoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zazwyczaj sie tak dzieje jesli PL (strata pakietu jesli ktos w temacie to wie o co cho) wleci na poziom 5%. U mnie spowodowane jest to routerem a mianowicie Liveboxem 2 ;/

Edytowane przez CREATIVE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Zamykam

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odblokował(a) ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności