Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie e'K ! ;>


e'K

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: e'K


2. Imię:Jonathan


3. Wiek: 20


4. Znajomość Amx (0/10): 8,4dzięsiąte/10


5. Mikrofon (Tak/Nie): TAK


6. Składka (Tak/Nie): Składka-vip


7. Link do swojego GT: http://www.gametracker.com/player/e%27k/31.186.82.184:27691/


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Siemanko piona ! Z tej strony internetu e'K składam podanie bo zdarzają się sytuacje gdzie nie ma admina na serwerze a jest potrzeba więc postaram się uzupełnić tą lukę, żeby serwer znów stanął na nogach (if u know what i mean ;>). Często jestem więc będę w miarę możliwości kontrolował gre FAIR PLAY!


Mam nadzieje że będzie nam się dobrze współpracować! Pozdrawiam Ja !


9. Czy posiadasz STEAM (Tak/Nie). Jeśli tak, podaj Steam_ID: STEAM_0:1:3309095


10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Różnie przeważnie o każdej porze dnia w wolnej chwili, częściej wieczorami 


11. W jakich godzinach grasz (Dni robocze, weekendy): "Kiedy czas mam to gram, a czas ciągle mam więc będę grał ile sił w komputerze!"


12. Staż w grze Counter-Strike 1.6: 4-5 lat 


13. Czy byłeś już adminem? (Tak/Nie): TAK


Edytowane przez e'K
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyda się stały gracz a tym samym osoba, która wprowadzi w sferę administracji powiewu świeżości i rozrywki.

 

Wymagania spełnione, utrzymywany dobry kontakt od jakiegoś czasu.

Brak jakichkolwiek skarg - jestem na tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-bardzo rzadko pojawia sie na serwie (w maju moze 2-3 razy widzialem)

-kultura na poziomie?!?!?! wtf - bezpodstawnie przezywa graczy przez micro jak mu sie cos nie podoba. I to prawie ze przez caly czas jak gra. Kultura na poziomie 0

 

NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, steam, wiek, amx ogarnia, składka też jest tylko denerwuje mnie w tobie jedna rzecz, że nie potrafisz czasem się zachować i klniesz przez mikro to jest twój minus!

Edytowane przez maly.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za okresem próbnym. E`k jest ogarnięty, ma dobry wiek, ma steama, ale powiem że z kulturą ciężko, często rzuca wulgaryzmamii. Mi nie zaszedłeś za skórę, ale na pewno niektórym osobom tak. I w podaniu troszkę więcej mogłeś o sobie napisać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za okresem próbnym, wymagania spełnione, lecz powstrzymuj się przed nadmiernym przeklinanie kumplu ! :D hahaha

Twoje zdrowie ziomek !  :pije:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnia gre, przy nim da się pośmiać, wprowadza dobrą atmosfere na serwerze. Tylko mam jedno zastrzeżenie... nie zaśpiewał mi piosenki z Killera ! XD A tak na serio to musi poprawić kulture, słyszałem wiele razy to co wygaduje, jeśli ją poprawi to można go przywitać w gronie adminów...a na razie okres próbny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności