Skocz do zawartości

vip


daniel394

Rekomendowane odpowiedzi

moim kolejnym pomyslem aby zachecic graczy do gry jest darmowy vip od do jakiejs godziny zacheca do grania wieczorami i np z rana do 9-10 a pozatym pokazuje graczą ktorzy owego nie mieli ze jest przydatny i zacheca do zakupienia vipa proponowal bym 22-10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ty chłopie zaraz beda nastepne tematy otwierane zeby za darmo profe dostac jak dla mnie bez sesu a vip tez nie jest drogi bo ostatnio cena zostala zmieniona i juz nie kosztuje 11 zl tylko chyba 6 cos

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł odpada, ponieważ nie będę wchodził i wychodził, żeby włączać i wyłączać vip'a w danych godzinach. Ok, jest to dobra myśl, ale żywcem nie ma jako to zrobić i z tego co się orientuje to nawet nie ma takiego pluginu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tylko zalezy aby na serwerze gralo jak najwiecej osob stary z tad te pomysly

 

 

pomysł odpada, ponieważ nie będę wchodził i wychodził, żeby włączać i wyłączać vip'a w danych godzinach. Ok, jest to dobra myśl, ale żywcem nie ma jako to zrobić i z tego co się orientuje to nawet nie ma takiego pluginu 

 

Duszek i ode mnie masz +szacunek, chociaż jeden myśli o losach serwera. 

 

Kuba, jest takie coś jak amx_task, ustawiasz czas ustawiasz komendę i automatycznie vipa włącza i wyłącza o danych godzinach. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja sądzę ze to jest głupi pomysł żeby Vip byl za darmo :) co to jest te 6,15 ? np doładujesz konto za 10 zł i masz Vipa przez 1 miech :D Niech zostanie z tym Vipem jak jest :) i tak staniał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Siwy powiedział, nie musisz Kubaa dwa razy dziennie wchodzić na serwer, gdyż to może dziać się automatycznie :D

 

Jeżeli nie macie silnego vip'a byłby to dobry pomysł do przyciągnięcia graczy (zobaczcie ile u Was ludzi gra.. i tym trzeba się zająć).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duszek i ode mnie masz +szacunek, chociaż jeden myśli o losach serwera. 

 

Kuba, jest takie coś jak amx_task, ustawiasz czas ustawiasz komendę i automatycznie vipa włącza i wyłącza o danych godzinach. 

 

 

Siwy, nie no bez przesady, nie tylko Duszek myśli tu o dalszych losach tego serwera, z tym się absolutnie nie zgodzę, bo sam jak jakiś pomysł mi wpadnie do głowy to dzielę go z opiekunem, według mnie tak coś w ten deseń(23:00-[8:00-9:00] darmowy vip). 

Edytowane przez K0wAl
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOwAl też ma swoją działkę i ładnie się sprawuje także jego tez muszę pochwalić :) pomysł jednak okazał się ok i wgrałem już ten plugin :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: pomysł przyjęty

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności